AGRO INNOVATIONS FORUM & InterAGRO 2018

31 жовтня в рамках виставки «ІнтерАГРО» у Києві вже вдруге у цьому році  відбудеться міжнародний форум аграрних інновацій – «Agro Innovations Forum 2018».

Організатори заходу: компанія DroneUA та Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Agro Innovations Forum це подія, яка стимулює до створення інноваційних рішень і тестування ідей за допомогою топ-експертів аграрної галузі.

Метою Agro Innovations Forum 2018 є колаборація фахівців агроіндустрії: провідних експертів з усього світу, технічних спеціалістів та інноваторів. Це не просто форум або конференція – це тематичний В2В захід, зручний market place для Вашого агробізнесу, а також майданчик, де зберуться кращі експерти, топ-менеджери, директори та фахівці агрокомпаній, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високоякісними новинками для АПК.

На заході ви зможете вислухати представників інноваційних підприємств Ізраїлю, Китаю, Франції та України які поділяться власним досвідом впровадження нових технологій у сфері точного землеробства і Digital агробізнесу.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Вас чекають:

  • Успішні кейси на ринку України;
  • Презентація нових продуктів;
  • Знайомство з інноваційними проектами в спеціальній демо зоні форуму;
  • Інноваційні рішення в агросфері від відомих компаній Parrot, DJI, DroneDeploy і багатьох інших.

Ми запрошуємо:

  • Фахівців і представників агрокомпаній, які зацікавлені в ефективному розвитку сучасного українського бізнесу;
  • Інноваторів, авторів ідей для проектів в аграрній сфері.
  • Експертів із технологій агробезпеки, фахівців з обробки даних, технологій точного землеробства, розробників.

Участь у форумі безкоштовна, за попередньої реєстрації

Реєстрація за посиланням:

https://goo.gl/yPbzNK

Де?

Міжнародній Виставковий комплекс «МВЦ». Україна м. Київ, Броварський проспект, 15

(Конференц-зал № 14,павільйон 3, 2 поверх, вхід 3А).

Коли?

31 жовтня

Початок заходу о 10:00

Завершення заходу о 13:30

Детальна програма заходу буде опублікована вже згодом, стежте за нашими сторінками у соцмережах.

«Agro Innovations Forum 2018» – проект з розвитку Агроінновацій. Його мета – підвищити ефективність українського агросектора шляхом впровадження нових технологій, паралельно допомагаючи інноваторам реалізувати свій потенціал.

Захід відбудеться в рамках виставки 12 міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО  2018», яка стане потужним майданчиком для просування ІТ агроінновацій. Виставка проходитиме 30,31 жовтня та 1 листопада, Київ, МВЦ.

Організатори форуму DroneUA — національний інтегратор безпілотних технологій в Україні та Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також у сферах геодезії й топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка і впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 3100000 гектарів посівних площ України.

DroneUA – національний дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб’ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.

Як пройшов перший в Україні Agro Innovations Forum дивіться тут:

https://drone.ua/pervyiy-agro-innovations-forum-2018-v-ukraine/

Приєднуйтесь до нас і дізнавайтесь про агроіннновації першими!