AGRO INNOVATIONS FORUM на InterAGRO

31 жовтня  в рамках виставки Inter Agro 2018  пройшов Міжнародний форум аграрних інновацій «Agro Innovations Forum». Це вже другий  захід такого формату організований  DroneUA.

Презентація форума

Agro Innovations Forum 2018 на Inter Agro відкрив CEO Top Lead – Станіслав Шум. З вітальним словом  на форумі виступили представники Київського міжнародного контрактового ярмарку. Модерував захід співзасновник DroneUA — Валерій Яковенко.

Сучасні Агротехнології :  міжнародний досвід

Представники інноваційних міжнародних та українських підприємств поділилися досвідом впровадження нових технологій в сфері точного землеробства і Digital агробізнесу.

Керівник відділу інтелектуальних рішень ТОВ Агротек, Сергій Титаренко на Agro Innovations Forum презентував  практичне використання карт потенційної врожайності.

Унікальний швейцарський продукт для точного цифрового землеробства — PIX4D Fields. Програму, яка дозволяє за 6 хвилин зшивати більше 5 ГБ ортофотопланів знятих камерою Sequoia презентувала  керівник проектів відділу геодезії DroneUA, Тетяна Кондратенко .

Про останні  новинки  промислових рішень  із серії DJI розповів співзасновник  компанії DroneUA, Февзі Аметов.

Що таке  Агротехнології 4.0 та про штучний інтелект в агробізнесі розказав Євген Кугук, керівник  компанії ТОВ «Інноваційні Агротехнології».

Аліна Туряниця, «System solutions», виступила на форумі з презентацією «Використання мережевих рішень RTK для точного землеробства». В якій змогла донести переваги використання AgroRTK від мережі Systen.NET а також вигоди застосування мережевого RTK-рішення. Продемонструвала результати роботи на прикладі співпраці з компанією John Deere

Досвідом впровадження комплексних систем управління в агросекторі поділився СЕO компанії AgroOnline, Максим Єлісєєв.

Просто про складі технології в точному землеробстві  розповів білоруський колега із компанії  OneSoil,Всеволод Генін.

І завершив форум агроінновацій керівник компанії «Зернова столиця», Віталій Галич. Який поділився із гостями форуму інформацією про SMART- технології секторі елеваторів.

Результати форума:

Agro Innovations  Forum на InterAGRO об’єднав більше сотні людей. Тут   зібралися кращі експерти, топ-менеджери, директори як величезних, так і дрібних агропідприємства в Україні та за кордоном, інноватори, бізнес-аналітики і представники ЗМІ.

Організатори:

Компанія DroneUA – національний інтегратор безпілотних технологій в Україні та Київський міжнародний контрактовий ярмарок.