DJI Discover Aerial в Україні

15-го грудня 2018 року в Україні відбувся професійний майстер-клас DJI Discover Aerial Ukraine. Організатори заходу — офіційний імпортер DJI в Україні, компанія DroneUA та компанія -партнер Smart Trading.

Результати DJI Discover Aerial Ukraine

На майстер-класі відвідувачі отримали нові професійні знання та навички з аерофотозйомки.

Разом з пілотами DroneUA відпрацювали на практиці нюанси роботи з налаштуваннями дрона та отримали новий досвід  пілотування дрона. Отримали детальні консультації щодо влучного вибору локації, ракурсів для зйомки на поради в роботі з БПЛА в специфічних погодних умовах та ситуаціях.

Гості DJI Discover Aerial вислухали рекомендації  спікерів, професіоналів безпілотних технологій, а також поради офіційних імпортерів DJI в Україні, компанії DroneUa  та  Smart Trading.

Демонстрація і навчання  відбулося з використанням  дронів серії про. Включаючи  Phantom Inspire та Mavic 2. Учасники майстер-класу  познайомились  з останніми моделями дронів DJI.  Кожен отримав спеціальні подарунки та бонуси  від компанії-організатора. А також, за  чашкою кави з круасаном, змогли поспілкуватися з профі аерофотозйомки.

У заході взяли участь  фотографи оператори, режисери та представники та медіа з різним досвідом роботи з безпілотної технікою. В результаті майстер-класу DJI Discover Aerial відвідувачі отримали детальну уяву про те, як домогтися найкращих результатів фото і відео при зйомці за допомогою дронів. А також дані фахові поради щодо вибору моделі  дрона для роботи і експертні думки наших лекторів.

Наш  спікер

Сергій Рістенко — відомий український фотограф, закоханий у вуличну фотографію. Свої неймовірні кадри митець ловить майже щодня, і вже понад 26 тисяч фолловерів споглядають їх у Instagram. Сергій також є частиною Radioaktivefilms, одного з найкращих продюсерських центрів у світі, із безліччю нагород та відомих робіт, таких як реклама Apple Watch, знята в Україні

Організатори DJI Discover Aerial Ukraine

Організатори заходу- національний інтегратор безпілотних технологій в Україні – DroneUA  та офіційний  імпортер DJI в Україні, компанія Smart Trading, за підтримки PANDORA Creative HUB.

Як пройшов  зимовий майстер-клас в Україні дивіться  у нашому фотозвіті.

І до зустрічі на наступному DJI Discover Aerial Photography.