DroneUA — місія Антарктида

20.01.2021 визначний день для нашої компанії. DroneUA вирушає до самого південного материка планети Земля — Антарктида. Фахівці DroneUA вперше особисто беруть участь в полярній експедиції і проведуть кілька місяців на антарктичній науковій станції «Академік Вернадський»

Вже четвертий рік ми допомагаємо в дослідженні наслідків змін клімату, аналізуючи динаміку розвитку флори на південному материку, допомагаючи в проведенні обмірних робіт льодовиків і навколишніх островів.

Ми використовуємо передові промислові безпілотні платформи, обладнані точними сенсорами і укомплектовані спектральними камерами для аналізу біомаси.

Саме сьогодні безпілотний флот DroneUA в повній комплектації разом з експедиційною командою DroneUA вилітає з Києва в аеропорт Пунта-Аренас (Чілі), а далі на острів Галінез на арктичну станцію «Академік Вернадський».

 

Цього року у нас особлива мета: в рамках програми наші експерти повинні сформувати центр по обробці геопросторової інформації безпосередньо на полярній станції, щоб прискорити процес досліджень і не залежати від об’єму інтернет трафіку та даних, які раніше необхідно було передавати між материками традиційними методами.

Наша ціль: бути швидше і ефективніше!

Спеціалісти DroneUA будуть брати безпосередню участь у спільних проектах та дослідженнях з іншими видатними учасниками експедиції.

Про ці  та інші гучні проекти ви дізнаєтеся зовсім скоро, з прямих включень з Антарктиди. 

DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Група компаній Drone.UA є ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.