DroneUA стали фіналістами грантової програми Ocean Insight

Ми раді повідомити про те, що DroneUA стали фіналістами грантової програми спектральних еко-досліджень Ocean Insight. Суть програми в проведенні ряду досліджень з використанням спектральних технологій у підтримку безпечної, здорової і чистої планети, всупереч розхожій думці про те, що технології шкодять екології.

Фіналісти Ocean Insight були відзначені за їх технічні переваги, практичне застосування і потенціал дослідження. В рамках грантової програми фіналісти можуть розраховувати на підтримку у розмірі від 5 до 20 тисяч доларів, Drone.UA  проводить дослідежння на тему «Моніторинг антропогенного забруднення річок і озер»

«Для нас це величезний крок, це щось більше, ми відчуваємо нашу відповідальність. Ми раді, що наші дослідження та проекти допомагають будувати свідоме суспільство. Надихаємося спільною роботою і підтримкою світової спільноти і однодумців, адже соціально активний бізнес це не просто тренд — це наша філософія».

Фото дослідження

Програма Ocean Insight була запущена в жовтні 2020 року і отримала відмінні відгуки від вчених з усього світу.

В рамках проекту Ocean Insight 2020-21 — необхідно було провести ряд дослідження з використанням спектральних технологій, які не впливають на навколишнє середовище, в розрізі обраної тематики, підтвердити ефективність і якість виконаної роботи. Програма Ocean Insight заохочує використання спектральних технологій для підтримки досліджень, які виявляють, уточнюють і пропонують нові підходи до вирішення найбільш актуальних світових проблем.

З нетерпінням чекаємо оголошення переможців!

Источник Ocean Insight

DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Група компаній Drone.UA є ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.