Технологія

Локальні компанії енергетичного сектора вибирають дроны передусім тому, що всього декілька апаратів здатні впоратися з великим об’ємом робіт, чим здатні виконати люди за той же час. До того ж, супутні витрати скоротяться удвічі і чинник ризику знижується до мінімуму.

Завдання

Створення цифрових 3D-моделей і карт

Дроны зможуть швидко зібрати дані, необхідні для створення цифрових 3d-моделей інфраструктури енергетичного сектора, а також карт ЛЕП.

Моніторинг електромереж

Дані БПЛА допоможуть фахівцям з електромереж проаналізувати дію природних чинників на ЛЕП, вчасно виявити дефекти і відхилення від норми. Також вони найчастіше використовуються при проектуванні ЛЕП для оцінки розташування підстанцій.

Створення ортофортпланів

В цьому випадку ортофортплан використовуватиметься як основа для ГИС, проектування і планування, для розробки цифрових моделей рельєфу.

Оптимізація підприємств альтернативної енергетики

Дроны допоможуть у вивченні карти вітрів або сонячної активності, що важливо при плануванні найбільш вдалого розташування сонячних батарей або ветроэлектрогенераторных установок.

Усунення наслідків аварій

У такій ситуації дроны оцінять завданий збиток, виявлять точні місця ушкоджень. Також з їх допомогою можна вести відеотрансляцію процесу усунення несправностей.

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з енергетичним сектором. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні дроны мультироторного типу і устаткування XAG

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.