Герої які залишаються за кадром

Це історія про Українського солдата Віталія Марківа, якого виправдав суд після безпідставного звинувачення. Сторона захисту навела достатню кількість підтверджень його невинуватості. А Президент Україніи Володимир Зеленський назвав звільнення Віталія перемогою справедливості.

Під час розслідування обставин було створено документальний проект «Не в тому місці, не в той час» В рамках фільму-розслідування знімальна група провела випробування зброї. Тестували гіпотезу сторони обвинувачення про те, що Марків, маючи лише автомат Калашникова, міг поцілити у журналістів із відстані близько двох кілометрів. Українські та італійські експерти з балістики були присутні на полігоні і прокоментували результати випробувань.

За допомогою зйомок з дрона території навколо гори Карачун була створена 3D-мапа рельєфу. Вона настільки детальна, що враховує, на скільки сантиметрів виросли дерева з 2014 року. З цією картою стає зрозуміло, міг Віталій Марків на своїй позиції бачити журналістів, котрі перебували біля залізничного переїзду, чи це було неможливо.

За допомоги Міжнародної команди документального проєкту (Крістіано Тінацці, Ольга Токарюк, Рубен Лагаттолла та Даніло Еліа) стрічка допомогла переломити хід справи Марківа в апеляційному суді Італії.

Ми хочемо подякувати членам команди DroneUA, Кондратенко Тетяні, Ользі Костюк, Надії Усік, Сергію Андушенку, що працювали над створенням 3D-мапи рельєфу та топографічною основою за допомогою дронів. За вашої допомоги, за результатами вашої праці було врятовано життя людини.

Дякуємо вам, та всім причепним до визволення Віталія Марківа.

DroneUA — это международный системный интегратор беспилотных решений. В структуре компании функционируют собственные инженерные и производственные подразделения, открыт центр по обработке данных. Drone.UA – дистрибьютор коммерческих и промышленных решений компании DJI и Parrot, дистрибьютор программного обеспечения Drone Deploy и Pix4D на территории Восточной Европы и Кавказа.

Компания ведет свою деятельность в сферах, энергетики и нефтегазовой промышленности, а также в сферах геодезии и топографии. Основными направлениями работы Drone.UA являются, разработка и внедрение отраслевых решений, основанных на технологии дронов, предоставление услуг, с использованием БПЛА, а также обработка получаемых с помощью беспилотников данных. Технологии Drone.UA используются на более чем 4 млн гектаров посевных площадей Украины.

Группа компаний Drone.UA является ТОП 3 наиболее инновационным предприятием в сельскохозяйственном секторе Украины по версии издания FORBES. И входит в перечень ТОП 20 самых инновационных предприятий Украины.