How to Export / Як стати експортером

Ви молодий підприємець, маєте успішний продукт чи   проект і не знаєте як вийти на міжнародний ринок – тоді форум How to Export саме для Вас!

Експортувати може кожен –  І ми розкажемо як.

28  серпня 2018 о 13:00, America House ми збираємо  найуспішніші українські проекти, які змогли перетворити власне хобі у прибутковий бізнес, які з маленького стартапу перетворились у перспективних експортерів і довели що бізнес Made in Ukraine – це можливо і це – круто.

У невимушеній атмосфері  ви зможете поспілкуватись face to face з представниками українського бізнесу які з радістю поділяться з вами практичними кейсами –  How to Export!

Тематика: Експорт, як створити пілотний проект. Економічний форум для українських підприємців, малого та середнього бізнесу.

Ідея:  просування експортних можливостей та можливостей міжнародного співробітництва серед малого та середнього бізнесу.

Увага! Кількість місць обмежена, оскільки  участь у заході безкоштовна просимо зареєструватися заздалегідь. Реєстрація за посиланням

https://goo.gl/forms/vRmOHyd2yQmFjCtQ2 

Що ви дізнаєтесь:

Ми зосередимось на бізнесі у високотехнологічній галузі та сфері інновацій та технологій . Ми буквально «на пальцях»  пояснимо як почати  співпрацювати з міжнародним ринком та в різноманітних сферах. На Вас чекає:

  • Знайомство з успішними українськими підприємцями, які підкорили міжнародний ринок;
  • Дізнаєтесь як створити пілотний проект щоб заявити про себе на міжнародній арені;
  • Практичні кейси стратегії «на експорт»;
  • Ознайомимо з проблеми, які виникають у експортерів-початківців та підкажемо  лайфхаки як із ними боротись;
  • Разом побудуємо стратегію : від створення «пілота» до експорту.

Наші спікери :

Геннадій Шестак, UGEARS — «Ukrainian Gears» молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Розробляють та виробляють  унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Компанія заснована влітку 2014 року. У  2015 році відкрила кампанію зі зборів коштів на сайті Kickstarter, де проект зібрав понад $400 тис. при необхідних 20 тис. Нині  конструктори Ugears  експортують  в Європі та Північній Америці. А цього року компанія підписала контракт з Disney, і вже з  листопаді цього року  українські конструктори будуть продаватись в 700-та фірмових магазинах Disney.

Сергій Денисенко, DelFast – українська компанія, що розробила надпотужний електровелосипед із запасом ходу в 380 кілометрів, а це на 30 кілометрів більше, аніж електрокар «Tesla». Компанія Delfast розпочала роботу ще в 2014 році як сервіс кур’єрської доставки невеликих вантажів. Цього року вона запустила кампанію на Kickstarter для збору коштів на випуск власних електробайків. Головна особливість байків Delfast – запас ходу в 380 км. Delfast домоглася значних успіхів: електробайк зібрав $ 165000, а також отримав згадки в західних ЗМІ, серед яких TechInsider, Mashable і Yahoo. Нині  компанія  активний експортер  електробайків власного виробництва за кордон.

Валерій Яковенко, DroneUA –  провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія веде діяльність в аграрній сфері, енергетиці та нафтогазовій промисловості, а також у геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, отримуваних за допомогою безпілотників. Безпілотники DroneUA використовуються на більш ніж 3,1 млн. гектарів посівних площ України та за кордоном.

Олександр Нестеренко, ARTKB — компанія, яка спеціалізуємося на розробці споживчої електроніки, побутової техніки, носяться пристроїв, товарів для будинку, бездротових девайсів, гаджетів і найпростіших побутових виробів. Працюють з найвідомішими стартапами і компаніями з Європи, Америки та Азії.

Олег Маленков ,Concepter  прославились на весь світ, адже створила спалах iBlazr і iBlazr 2. Це перший український гаджет, який потрапив на полиці фірмових магазинів Apple і тепер доступний більш ніж в сотні центрів продажів у Великобританії, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах та інших країнах.

Детальна інформація про подію:

28 серпня ( вівторок) 2018, America House (вул. Пимоненка, 6 )

Початок реєстрації: 12:30

Завершення заходу: 16.00

Вхід  виключно за попередньою реєстрацією, з собою обов’язково мати паспорт.

Організатори заходу

Компанія DroneUA, провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. За підтримки America House 

Партнери заходу

  • America House Kyiv;
  • Open World, Leadership Center;
  • Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.