Інтенсив для фермерів “Прогресивний агроном” від Agrilab та DroneUA

Команда DroneUA виступає спікерами курсу-інтенсиву для фермерів “Прогресивний агроном”. В рамках проекту Agri Academy від компанії Agrilab.

Головна мета курсу

Підвищити навички та рівень знань фахівців з питань діагностики поля, технології вирощування культур під ефективну врожайність, пілотування БПЛА та дистанційного моніторингу.

Особливості інтенсиву: «Прогресивний агроном»

Тривалість

16 уроків 4 повних дні практичної роботи та комунікацій

Інструменти

Різні формати інструментів: шаблони, інструкції, чек-листи, в тому числі практика пілотування дронів

Практика

Реальні кейси, можливість працювати над задачами свого господарства разом з нашими експертами

Результат

Ви зможете впровадити перевірені і працюючі рішення для підвищення ефективності агробізнесу

Як проходить навчання?

Программа навчання поділена на 5 теоретично практичних модулів, де учасники зможуть отримати інсайти впроваждення технологій у сількомугосподарстві та отримати практичні знання, щодо їх впровадження.

В рамках інтенсиву Ви зможете, не просто подивитися на флот сільськогосподарських дронів, а і отримати:

— практичні навички пілотування дронами, приклади їх застосування та проведення зйомки
— навички обробки отриманих даних
— корисні поради про те, як не втратити свій дрон у кукурудзі
— навички формування польотного завдання і управління дроном оприскувачем
— осягнути основи гео-інформаційних систем (ГІС) в сільському господарстві
— проаналізувати успішні кейси…

Досвід команди DroneUA допоможе впровадити перевірені і працюючі безпілотні рішення для підвищення ефективності вашого агробізнесу.

Зареєструватися на программу на офіційній сторінці проекту.

Долучайтеся до программи та отримуйте максимум знань по впровадженню високих технологій вашоuj агро бізнесу!

DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології Drone.UA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.

Група компаній Drone.UA є ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.

AgriLab — консалтингова компанія, яка розробляє і впроваджує комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу. Ми підбираємо інструменти, які дозволяють нашим клієнтам отримувати більше прибутку з кожного гектара поля: аналіз грунту, технології точного землеробства, агродіагностікі, управління живленням і моніторингу посівів, а також сучасне програмне забезпечення та обладнання для сільського господарства.