Drone.UA пропонує курс навчання по обробці даних з дрона для подальшого використання в геодезії і маркшейдерії

Цей курс допоможе вам освоїти основи фотограмметрії на підставі отриманих даних з безпілотних пристроїв, а програмне забезпечення прискорить процес створення необхідних матеріалів для геодезичний і маркшейдерських робіт. Навчання проходить за допомогою програмного забезпечення Pix4d Mapper – професійного фотограмметричного програмного продукту, в якому можливе не лише зшивання знімків з дрона, а і створення точних 2d і 3d карт. Ви навчитеся працювати з різними типами даних, які можна експортувати в різні галузеві продукти AutoCAD Civil 3d, CREDO, Digitals, Micromine, K, – mine, Surpac, Geovia та ін.

Основи курсу :

Потрібна допомога з вибором повчальної програми?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання!

Контактні телефони: (093) 457 57 57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77

Дроны

DroneUA – головний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія є офіційним імпортером продукції компанії XAG і Parrot в Україні, а також розробником Українських безпілотних комплексів. Виконуючи завдання клієнтів, ми використовуємо тільки краще оборудованиеи гарантуємо справність і ефективність нашої техніки. Комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою отримати максимально ефективний результат – наше кредо.

Програми

Наша компанія є офіційним партнером і дистриб’ютором програмних продуктів – PIX4D DroneDeploy, а також розробником власних алгоритмів обробки даних. Обробка даних – ключовий елемент застосування дронов в промисловості, і ми раді запропонувати найвищу експертизу.

Пілоти

У структурі DroneUA функціонує власний штатний підрозділ операторів БПЛА. Пілоти компанії DroneUA – професійні оператори, які пройшли навчання як по виконанню польотів, так і по попередньому аналізу отриманих даних. Наші пілоти здатні виконати для Вас завдання будь-якої складності швидко і якісно.

Експертиза і навчання

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. На базі компанії в постійному режимі функціонує центр навчання.

Хочете дізнатись більше деталей?

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA є однією з ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств в Україні за версією видання FORBES. Ми будемо раді поділити нашим досвідом з Вами!