Курси польотів і обробки даних DroneUA

DroneUA – це не просто шанс на успіх в сучасному цифровому середовищі, але і можливість впровадження новітніх сучасних технологій. Безпілотні літальні апарати активно використовуються в найрізноманітніших галузях: в енергетиці, що добуває промисловості, сільському господарстві, нерухомості, сфері безпеки, правоохоронній діяльності і навіть при створенні фільмів. Наш досвід допоможе Вам в найкоротші терміни освоїти тонкощі майстерності управління дронами з максимальною користю для будь-якого виду діяльності. Ми розробили як базові варіанти, так і можливість вибрати варіант навчання, наслідуючи індивідуальні переваги. Ви дізнаєтеся, як безпілотні літальні пристрої допомагають мінімізувати втрати робочого часу і виконують поставлені бізнес-завдання з холодним розрахунком і неперевершеною якістю.

Гарантируем, що отримані навички однозначно знайдуть застосування у Вашій комерційній або творчій діяльності.

Основні курси

Курс навчання “Управління БПЛА”

Drone.UA пропонує курс навчання основам по управлінню БПЛА ..

Курс навчання “Основи агромоніторингу”

Drone.UA пропонує курс навчання по основах агромоніторингу за допомогою БПЛА .

Курс навчання “Обробка даних з дрона”

Drone.UA пропонує курс навчання по обробці даних з дрона для подальшого використання в геодезії і маркшейдерії …

Курс навчання “Індивідуальний”

Drone.UA пропонує курс навчання під Ваші переваги і потреби.

Компанія DroneUA має широку мережу партнерів і клієнтів по усій Україні, а також за кордоном, надає безпілотні рішення і послуги з моніторингу, навчанню і проведення інспекції в різних галузях.

Дроны

DroneUA – головний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія є офіційним імпортером продукції компанії XAG і Parrot в Україні, а також розробником Українських безпілотних комплексів. Виконуючи завдання клієнтів, ми використовуємо тільки краще оборудованиеи гарантуємо справність і ефективність нашої техніки. Комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою отримати максимально ефективний результат – наше кредо.

Програми

Наша компанія є офіційним партнером і дистриб’ютором програмних продуктів – PIX4D DroneDeploy, а також розробником власних алгоритмів обробки даних. Обробка даних – ключовий елемент застосування дронов в промисловості, і ми раді запропонувати найвищу експертизу.

Пілоти

У структурі DroneUA функціонує власний штатний підрозділ операторів БПЛА. Пілоти компанії DroneUA – професійні оператори, які пройшли навчання як по виконанню польотів, так і по попередньому аналізу отриманих даних. Наші пілоти здатні виконати для Вас завдання будь-якої складності швидко і якісно.

Експертиза і навчання

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. На базі компанії в постійному режимі функціонує центр навчання.