Технологія

Можливості застосування дронов для ліквідації ЧС, а також їх відвертання і усунення наслідків складно переоцінити – БПЛА ефективні в ситуації, де швидкість і оперативність особливо важливі. Вони економлять час і ресурси, можуть виконати роботу, небезпечну для людини і недоступну для іншої техніки. Пошук тих, що вижили, оцінка руйнувань, отримання оперативних даних про рятівні роботи – це лише частина завдань, які під силу вирішити дронам.

Завдання

Виявлення ЧС

Використання дронов для інформування рятувальних служб дозволяє оперативно і ефективно реагувати на обстановку, скорочуючи людські втрати і збиток.

Участь в ліквідації ЧС

За допомогою БПЛА можна оперативно отримати 3d модель місцевості і об’ємну карту, необхідну для прогнозування динаміки катастрофи, а також змоделювати розвиток ЧС. Також дроны зможу знайти вогнища катастрофи або вести відеотрансляцію для координації роботи рятувальних груп.

Пошук і порятунок потерпілих

Дроны допомагають знайти людей там, куди не добратися ні рятувальним загонам, ні іншій техніці. Прикріпивши на БПЛА тепловизор, можна виявити людей в нічний час доби, під уламками, в задимленій місцевості в умовах поганої видимості.

Підвищення ефективності моніторингу

Для більшого ефекту дрон можна оснастити тепловизором, датчиками або дозиметрами для виміру рівня радіоактивного, хімічного і біологічного зараження, не піддаючи ризику здоров’я людей.

Швидка оцінка збитку

Завдяки даним, отриманим за допомогою дронов, можна оцінити збиток і спланувати відновних роботи.

Використання на підприємствах з підвищеним ризиком

Поширена практика застосування дронов для відвертання ЧС на підприємствах з підвищеним ризиком їх виникнення. Для цього службі безпеки компанії слід впровадити технологію моніторингу стану систем безпеки і найуразливішої інфраструктури.

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з відвертанням і ліквідацією ЧС. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Устаткування

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні дроны мультироторного типу і устаткування XAG

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання компанії Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.