Технологія

Причина популярності БПЛА в цій сфері – дроны дозволяють заощадити на робочій силі. За 5 днів інспекції однієї бурової установки беспилотник зможе зібрати дані, які фахівці отримують за 8 тижнів. Також дроны можуть активно застосовуватися майже на всіх стадіях нефти- і газодобування.

Завдання

Геологорозвідка

Впровадження технологій БПЛА допоможе вирішити базові завдання на етапі підготовки до будівництва інфраструктури в нафтогазовій сфері. В ході розвідки дроны отримують точні дані, які потім використовують для створення 3D-моделей, ортофотопланов і карт місцевості.

Контроль здобичі і охорона

Дроны зможуть вести цілодобове спостереження за роботою установок. Моніторинг також можливий і за діями робітників і підрядників на майданчику. Беспилотники часто використовуються для охорони об’єктів. Оснащені інфрачервоними камерами, зможуть патрулювати територію вночі. За допомогою дронов інспекція зможе контролювати кількість і якість здобутої продукції.

Оцінка стану інфраструктури

За допомогою технологій БПЛА можна оптимізувати контроль за трубопроводами. Це завдання одна з самих витратних – адже для візуалізації моніторингу трас магістральних трубопроводів традиційно використовують авіа послуги. При повній інвентаризації інфраструктури дронами, замовник отримає повну інформацію про цілі сегменти добувного комплексу.

Оцінка безпеки здобичі

Беспилотники відмінно впораються із завданням пошуку ушкоджень установок і техніки, а також зможуть вчасно запобігти посилюванню ситуації. Дроны з тепловизионными і оптичними системами здатні виявити практично усі дефекти до введення установки в експлуатацію. Дані послужать основою для планування ремонтних робіт

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з нафтогазовою галуззю. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Устаткування

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні дроны мультироторного типу і обладнання XAG

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і устаткування Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.