Технологія

Картографія – одна з найбільш перспективних галузей для застосування дронов. На основі даних, отриманих з дрона можна робити ортофотопланы, матриці висот місцевості, окремих об’єктів і так далі. Використання БПЛА в цій сфері може істотно понизити матеріальні і ресурсні витрати на створення карт і моделей місцевості.

Завдання

Створення карти рельєфу

Карта рельєфу створюється на підставі даних сканування з дрона і наземних контрольних точок. Карта рельєфу (карта висот) потрібна для точного управління територією. Вона дозволяє уточнити площу поля, і відповідно, кількість посівного матеріалу, ГСМ і часу на обробку поля. Карта рельєфу дозволяє виявити потенційні проблемні області, такі як зони затоплення, зони обмеженого доступу води, місця ерозії грунту і інші.

Створення ортофотопланов

На підставі отриманих з дрона знімків фахівці формують ортофотопланы, з тією точністю і в тій системі координат, яка потрібна для Вашого проекту надалі. Вони використовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації земель, об’єктів капітального будівництва і ін.

Створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 і ін.

ЦМР є одним із складових чинників для оцінки стану природного середовища і територіального планування і основою для геоінформаційних систем. З їх допомогою ви зможете вивчити і оцінити стан природного середовища, провести територіальне планування, змоделювати екологічні ситуації, скласти прогнози ландшафтних процесів для ваших геоінформаційних проектів.

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні дроны мультироторного типу і устаткування XAG

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і устаткування Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.