У DroneUA знають як максимально якісно виконати усі роботи пов’язані з гірничодобувною промисловістю. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи а досвідчені GIS фахівці обробити отримані дані. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – усі ці питання ми беремо на себе. Ми надаємо можливість отримання інформації з дронов, котороя дає найбільш точний результат вашому підприємству. DroneUA – лідер ринку дронов в Україні. Ефективність – передусім! Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

Послуги для добувної промисловості

Підрахунок об’єму сировини

Періодичний підрахунок об’ємів сировини – обов’язковий вид робіт в гірничо-добувній промисловості і багатьох галузях виробництва пов’язаних з сипкими матеріалами. Це особливо торкається тих виробництв, сировина або готова продукція яких досить складно піддається точному обліку.

Створення 3d поверхонь місцевості

Застосування дронов для отримання детальних 3d поверхонь місцевості дозволяє відобразити якнайповнішу інформацію про усі об’єкти, розташовані на території.

Підрахунок об’єму здобутої гірської маси на кар’єрі

Ця послуга дає можливість з високою точністю вести облік і контролювати об’єм гірської породи, що добувається, в кар’єрах. Метод отримання даних за допомогою дронов дозволяє виконувати точні розрахунки, т. до. враховує геометрію найдрібніших об’єктів. Виконання вимірів можливе відразу після вибухів і дає можливість отримати об’єм до того, як гірська маса буде транспортована.

Впровадження безпілотних технологій на підприємстві

Застосування БПЛА на гірничодобувних підприємствах і складах дозволяє мінімізувати необхідність знаходження людини в небезпечних і важкодоступних ділянках при цьому без збитку точності.

З’явилися питання?

Залиште, будь ласка, контактні дані, і відповідальний співробітник з Вами зв’яжеться.