Послуги і устаткування компанії Drone.UA дозволяють значно підвищити ефективність роботи геодезичних і топографічних підприємств , незалежно від завдань або об’ємів робіт. У роботі Drone.UA використовує як можливість географічної прив’язки матеріалів безпосередньо у момент зйомки, так і використання наземної системи опознаків. Ми використовуємо передове програмне забезпечення і це дозволяє гарантувати нашим клієнтам самі якісний результат. Drone.UA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій ми є однією з ТОП 20 найбільш інноваційних компаній в України за версією видання Forbes. Ми будемо раді поділитись нашим досвідом з Вами!

Терміни

Використання дронів – це найшвидший спосіб збору геопросторової інформації

Вартість

Це економічно, в порівнянні з аерофотозйомкою з літака

Якість

Якість результату відповідає вимогам інструкцій до такого виду робіт

Drone.UA пропонує клієнтам такі послуги для геодезії / топографії:

Аерофотозйомка

Ми переконані, що від якості вихідного матеріалу залежить майбутнє всього проекту. Для цього ми використовуємо безпілотні літальні апарати з камерами високогї роздільної здатності. Визначальним фактором є якість роботи «в полі» (забезпечення необхідного перекриття повне охоплення території, детальна зйомка об’єктів і комунікацій, отримання знімків з необхідною роздільною здатностю та інше). Розуміння цих процесів критично важливо для подальшої фотограмметричної обробки отриманих результатів. У нас є достатньо досвіду для надання якісного матеріалу для подальшої обробки.

Створення ортофотопланів

На підставі отриманих з дрона знімків наші фахівці формують ортофотоплани, з тією точністю і в тій системі координат, яка необхідна для Вашого проекту в подальшому. Вони використовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації земель, об’єктів капітального будівництва та ін.

Замовте прорахунок вартості

Спеціально для вас ми запропонуємо послуги на базі безпілотних технологій і систем дистанційного зондування землі, які виконають ваше завдання. Ми пропонуємо різні рівні і можливості співпраці

Створення Цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 та ін.

ЦМР є одним зі складових факторів для оцінки стану природнього середовища та територіального планування і основою для геоінформаційних систем. З їх допомогою ви зможете вивчити і оцінити стан природного середовища, провести територіальне планування, змоделювати екологічні ситуації, скласти прогнози ландшафтних процесів для ваших геоінформаційних проектів.

Створення Цифрових моделей місцевості і 3D моделей об’єктів

Маючи в розпорядженні програмне забезпечення професійного рівня, ми створюємо цифрові моделі місцевості, 3D моделі об’єктів не лише для наочної візуалізації, а так само для виконання обмірних робіт, спостереженням за деформаціями будівель і споруджень та ін., залежно від технічного завдання

Застосовуйте комплексний підхід

Drone.UA надає комплексний сервіс і рішення, ми здійснюємо всі етапи робіт, від виконання зйомки, до інтерпретації результатів і надання підсумкових даних. Дані Drone.UA інтегруються в будь-яку GIS систему підприємств

Створення топографічних планів

Drone.UA співпрацює з сертифікованими фахівцями на території усієї України, і виконує повний комплекс послуг із створення топографічних планів масштабів 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 “під ключ”. Ми маємо досвід виконання подібного роду робіт в різних програмних продуктах (AutoCAD (dwg), Digitals (dmf), ArcGis (mxd, shp)

Збір даних для інвентаризації земель

Наші команди виконують збір даних для інвентаризації, які включають підготовчі, топографо-геодезические і камеральні роботи.

Почніть заощаджувати вже сьогодні

Починати впроваджувати інновації ніколи не було так просто, ми можемо повністю вирішити ваші питання пов’язані з новими технологіями. Рішення Drone.UA вигідніше і ефективніше ніж що-небудь представлене на ринку

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA є однією з ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств в Україні за версією видання FORBES. Ми будемо раді поділитись нашим досвідом з Вами!