Компанія Drone.UA надасть повний комплекс послуг для нерухомості і архітектури. Наша команда допоможе в найкоротші терміни виконати будь-який об’єм робіт, будь то моніторинг розвитку проекту, створення 3d моделей території або зйомка промо-материалов. Ми використовуємо тоннуолько перевірені часом технології і найсучасніше програмне забезпечення. Це дозволяє нам швидко і якісно виконати навіть найскладніші і трудомісткі завдання наших клієнтів. Drone.UA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій, ми являемя одній з ТОП 20 найбільш інноваційних компаній в України за версією видання Forbes. Ми будемо раді поділити нашим досвідом з Вами!

Drone.UA пропонує широкий спектр послуг для ринку нерухомості :

Створення цифрових 3d моделей об’єктів

Ми створюємо цифрові 3 – d моделі об’єктів не лише для наочної візуалізації, а так само для виконання обмірних робіт, спостереженням за деформаціями будівель і споруджень та ін., залежно від технічного завдання.

Створення інтерактивних панорам

Можуть бути використані в різних цілях: для імітацій видів з вікон, створення віртуальних турів для промо.

Моделі для реконструкції фасадів

Скориставшись спеціальними програмами, ми можемо в найдрібніших деталях відтворити 2d зображення фасаду або 3d модель будівлі, підмета реконструкції. Така модель значно спростить процес відновлення колишнього вигляду будови.

Авторський нагляд

Технологія дозволяє здійснювати відстежування прогресу будівництва замовником, який має постійний доступ до хронології будівництва.

Оцінка тепловтрат

Тепловизионное обстеження дозволяє виявити місця теплових втрат, а так само їх міра інтенсивності.

Охоронні функції

За допомогою дронов можна вести постійне спостереження за територією об’єкту, що значно спрощує охорону.

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання!

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Переваги

Візуалізація

Модель передає повне розуміння території, взаєморозташування об’єктів, а так само може служити основою для презентації майбутнього проекту в поточних умовах

Заощадження часу

Детальна зйомка забудованої території близько 50 га займає 1 день, площадкова зйомка 1000 га / 1 день

Метричні властивості

Модель має метричні параметри і знаходиться в певній системі координат, що дозволяє використати її як основу для проектування

Документируемость

Ви отримуєте повну інформацію про об’єкт і можливість виконувати виміри по моделі без додаткового виїзду на місцевість

Технологія і етапи роботи

Наші проекти

Цифрова 3d модель Воздвиженки

Дрони

DroneUA – головний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія є офіційним імпортером продукції компанії XAG і Parrot в Україні, а також розробником Українських безпілотних комплексів. Виконуючи завдання клієнтів, ми використовуємо тільки краще оборудованиеи гарантуємо справність і ефективність нашої техніки. Комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою отримати максимально ефективний результат – наше кредо.

Програми

Наша компанія є офіційним партнером і дистриб’ютором програмних продуктів – PIX4D DroneDeploy, а також розробником власних алгоритмів обробки даних. Обробка даних – ключовий елемент застосування дронов в промисловості, і ми раді запропонувати найвищу експертизу.

Пілоти

У структурі DroneUA функціонує власний штатний підрозділ операторів БПЛА. Пілоти компанії DroneUA – професійні оператори, які пройшли навчання як по виконанню польотів, так і по попередньому аналізу отриманих даних. Наші пілоти здатні виконати для Вас завдання будь-якої складності швидко і якісно.

Експертиза і навчання

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. На базі компанії в постійному режимі функціонує центр навчання.

Хочете упізнати більше деталей?

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA є однією з ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств в Україні за версією видання FORBES. Ми будемо раді поділити нашим досвідом з Вами!