Підрахунок сходів

Підрахувати кожну рослину на вашому полі вже можливо! Найбільш об’єктивна інформація про ваші посіви вже тут.

Площа і висота рослин

Визначити проектне покриття рослин, оцінити висоту і об’єм біомаси можливо з новими послугами DroneUA

Карти розвитку бур’янів

Створення карт розвитку бур’янів дозволяє вчасно визначити необхідність використання гербіцидів і оптимально розподілити їх по полю.

Картирование грунтів

Хімічний склад грунту є ключовим чинником при виборі культури і розрахунку доз добрив.

Моніторинг тестових і демострационных полів

Ми проводимо комплексний моніторинг і аналіз полів, що містять велику кількість мікро-ділянок і надаємо інформацію окремо про кожну мікро-ділянку

Класифікація Місцевості

Послуга дозволяє оцінити об’єми робіт по закладці полів, відстежити зміни на місцевості за певний період, вивчити біорізноманітність і визначити кількісні показники об’єктів місцевості

Класифікація культур

Ми надаємо карту сільськогосподарських культур на певну площу, наприклад, на адміністративний район, отриману на основі актуальних супутникових даних.

Карти рельєфу

Карта рельєфу (карта висот) потрібна для точного управління полемо. Вона дозволяє уточнити площу поля, і відповідно, кількість посівного матеріалу, ГСМ і часу на обробку поля.

Доступність води

Карти водного дефіциту дозволяють виявити ділянки на полі, в яких розвиток рослин понижений в наслідку обмеженого доступу води або навпаки її надлишком (зони підтоплення)

Карти потенційної врожайності

Карти потенційної врожайності використовуються для коригування норм внесення добрив і для порівняння потенційної врожайності різних полів.

Історичний аналіз полів

Результати аналізу дозволяють простежити зміну меж і сівозміну на полі, порівняти розвиток рослин на полі в різні роки і на різних полях, вивчити реакцію рослин на зміну погодних умов і виявити причини зниження врожайності.

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA являється ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. Ми будемо раді поділити нашим досвідом з Вами!