Про послугу

Класифікація об’єктів місцевості може бути потрібна при виконанні багатьох завдань, наприклад, при закладці нових полів, моніторингу лісових господарств, екологічних дослідженнях та ін. Сканування з дрона дозволяє створити карту, на якій з сантиметровою точністю виділені об’єкти місцевості, такі як дерева, кущі, дорогі річки, струмки, болота і інші. Крім того, ми надаємо карту рельєфу і карту висот об’єктів. Послуга дозволяє оцінити об’єми робіт по закладці полів, відстежити зміни на місцевості за певний період, вивчити біорізноманітність і визначити кількісні показники об’єктів місцевості (наприклад, площа відкритої води). Сканування з дрона дозволяє отримати найактуальніші дані з точністю 1-2 см

Що ми робимо

Планування робіт:

Після отримання від замовника координат контура об’єкту, узгоджується індивідуальний план сканування з урахуванням розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт:

Наша політна команда виїжджає на об’єкт і проводить сканування. Дані сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Продуктивність:

До 2000 га в день

Результати:

Карти місцевості у форматах geoTIF, і KMZ, PDF

Оперативність надання результатів:

 72 години після сканування

Вартість пакетів:

Ваша вигода

Контроль

Контроль всіх об’єктів місцевості

Точність

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання!

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і устаткування Parrot

Приклади робіт

Відгуки наших клієнтів