Про послугу

Кількість рослин на одиницю площі є одним з ключових чинників формування врожаю. Підрахунок рослин використовують для оцінки якості посівних робіт, схожості насіння, стану входу в зиму, перезимівлі та для прогнозування врожаю.

Підрахунок рослин здійснюється за допомогою повітряного сканування з малих висот і створення карти над-високогї роздільної здатності (0.5-1 см/піксель). Комп’ютерні методи класифікації і розпізнавання образів дозволяють виявити і підрахувати кожну рослину на досліджуваній ділянці.

Що ми робимо

Планування робіт:

Після отримання від замовника координат контура поля (полів), узгоджується індивідуальний план сканування з урахуванням фази розвитку рослин, площі об’єктів, розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить сканування поля з малих висот. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Результати:

В якості результату надається карта густини рослин із заданою точністю (наприклад – к-ть рослин в кожному квадратному метрі поля) у форматах geoTIF і KMZ або в іншому, за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.

Оперативність надання результатів :

Результат буде готовий через 72 години після сканування.

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 2000 га в день.

Рекомендації щодо використання:

Рекомендується проводити сканування рослин на початкових фазах розвитку (до того, як посів зімкнувся) для контролю посівних робіт і схожості насіння, перед входом в зиму і після виходу із зими для оцінки перезимування.

Вартість пакетів:

Ваша вигода

Контроль

Контроль усіх технологічних операцій на ваших полях

Виявлення проблем

Своєчасне виявлення проблемних учасників для прийняття рішень та можливості його реалізації

Безпека

Підвищення рівня безпеки вашого підприємства

Завдяки фото- і відеомоніторингу полів Ви завжди зможете посилити контроль за роботою вашого підприємства і як результат – це знизить ваші витрати і збільшить прибуток.

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання!

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Приклади робіт

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дрони літакового типу і обладнання Parrot