Про послугу

Визначення розмірів (площа і висота) рослин дозволяє контролювати развитее рослин, виявляти стреси, вивчати вплив регуляторів зростання, визначати стан входу в зиму і прогнозувати врожайність.

Визначення площі і висоти рослин здійснюється за допомогою повітряного сканування, створення карти і 3 – D моделі поля високого розділення (1-3 см/піксель).

Що ми робимо

Планування робіт:

Після отримання від замовника координат контуру поля (полів), узгоджується індивідуальний план сканування з урахуванням фази розвитку рослин, площі об’єктів, розташування об’єкта (об’єктів) та погоди.

Виконання робіт:

Наша політна команда виїжджає на об’єкт і проводить сканування поля з малих висот. Дані сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Продуктивність:

Одна політна команда може сканувати до 2000 га в день

Результати:

В якості результату надаються карта висоти рослин, і карта проектного покриття грунту рослинністю із заданою точністю (наприклад – відсоток покриття рослинами в кожному квадратному метрі поля) у форматах geoTIF і KMZ або в іншому, за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.

Оперативність надання результатів :

Результат буде готовий через 72 години після сканування

Рекомендації до використання:

Рекомендується проводити визначення розмірів рослин на початкових фазах розвитку (до того, як посів зімкнувся), перед входом в зиму і після виходу із зими для оцінки перезимування.

Вартість пакетів:

Ваша вигода

Контроль

Контроль всіх технологічних операцій на ваших полях

виявлення проблем

Своєчасне виявлення проблемних ділянок для прийняття рішення і можливості його реалізувати

Безпека

Підвищення рівня безпеки вашого підприємства

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь- які питання!

Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Приклади робіт

Обладнання

При визначенні розмірів рослин ми використовуємо мультироторні платформи БПЛА, обладнані візуальними (RGB) і NIR камерами.

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дрони літакового типу і обладнання Parrot

Відгуки наших клієнтів