Про послугу

Карти внесення азоту формуються на основі карт NDVI, біохімічного аналізу рослин, сівозміни, запланованих і внесених доз внесення добрив і запланованої врожайності. Вивчаючи ці ввідні, фахівці надають карти необхідних доз азоту в різних частинах поля. Диференційоване внесення азоту дозволяє оптимізувати живлення рослин, заощадити на добривах, і понизити хімічне навантаження на грунт. Карти диференційованого внесення азоту можуть застосовуватися як для ручного, так і для автоматичного регулювання доз внесення. Рекомендації до використання: Карти внесення азотних добрив створюються безпосередньо перед запланованим внесенням добрив.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника координат контура поля (полів) і усієї супутньої інформації (сівозміни, запланованих і внесених доз внесення добрив і запланованої врожайності) узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкту (об’єктів), фази розвитку культури і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить повітряне сканування поля і відбір рослинного матеріалу для біохімічного аналізу. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних. Зразки рослин передаються в лабораторію для проведення біохімічного аналізу.

Результати:

Карти внесення азотних добрив надаються у форматі shp або в іншому, за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.

Оперативність надання результатів :

Карти будуть готові через 72 годин після проведення сканування.

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 1000 га в день, включаючи відбір рослинних зразків.

Кількість вильотів :

Рекомендується виконувати мінімум 2 вильоти на озимих культурах, перед входом в зиму і після сходу снігу.

Вартість пакетів :

Ваша вигода

Оптимізація

Максимально раціональне використання добрив

Ефективність

Повышение урожая

Економія

Економія добрив

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання! Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Устаткування

При отриманні карт внесення азотних добрив ми використовуємо літакові і мультироторні платформи БПЛА, обладнані візуальними (RGB) і NIR камерами. Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання Parrot

Приклади робіт

Рекомендації по внесенню азоту, рапс Спрощені рекомендації

Рекомендації по внесенню азоту, рапс Детальні рекомендації

Рекомендації по внесенню азоту, рапс

Рекомендації по внесенню азоту, рапс

Рекомендації по внесенню азоту, рапс

Рекомендації по внесенню азоту, рапс

Процес обробки даних

Відгуки наших клієнтів