Про послугу

Трихограма – ця комаха сімейства наїзників, яке паразитує на інших комахах, у тому числі на сільськогосподарських шкідниках. Розселення трихограми в полі дозволяє боротися більш ніж з 70 видами шкідників, у тому числі з капустяною і озимою совками, луговим і кукурудзяним метеликами, яблуневою плодожеркою, капустяною білянкою і іншими. Розселення трихограми на порядок дешевше за хімічний захист рослин. Завдяки спеціальній системі, наші фахівці можуть виконувати розселення трихограми з дрона. Рекомендації до використання: Рекомендується проводити розселення трихограми як стандартні терміни внесення (коли активність шкідників за статистикою найбільша), так і при видимій появі шкідників.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника координат контура поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, необхідного коичества внесення трихограми, розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить обробку поля з дрона.

Результати:

Продуктивність:

Одна польотна команда може обробляти до 2000 га в день

Оперативність надання результатів :

Рекомендації до використання:

Рекомендується проводити розселення трихограми як стандартні терміни внесення (коли активність шкідників за статистикою найбільша), так і при видимій появі шкідників.

Вартість пакетів :

Ваша вигода

Оперативність

Планові і позапланові розселення трихограми на вимогу

Оптимальність

Точкова обробка необхідних місцях

Економія

Економія в порівнянні з іншими засобами і методами внесення

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання! Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

Обладнання

Для розселення трихограми використовується спеціальна автоматизована система, розроблена в Drone.UA, яка встановлюється на дроны мультироторного типу. Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання Parrot

Відгуки наших клієнтів