Про послугу

Регулярний моніторинг тисяч гектар для власників сільськогосподарських підприємств скрутний, і керівництву потрібний зручний формат відображення даних, із статистичною основою, що відображають проблемні ділянки, що вимагають термінової уваги. Візуальні карти полів є найбільш простим і зрозумілим застосуванням БПЛА в сільському господарстві. Це зображення поля в звичайних кольорах, що дозволяє розглянути стан посіву, оцінити неоднорідність поля і виявити характерні проблемні зони. Карти NDVI є результатом сканування у видимому і ближньому інфрачервоному спектральному діапазоні (NIR), в якому краще видно відмінності в стані рослин. Карти NDVI дозволяють виявити відмінності в стані рослин, які візуально не видно.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника координат контура поля (полів) узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкту (об’єктів), фази розвитку культури і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить повітряне сканування поля. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних і формують видиму і NDVI мапу поля

Результати:

Видима карта і карта NDVI поля надаються в графічних цифрових форматах з геопривязкой, таких як geoTIF і KMZ. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF. За узгодженням із замовником результати можуть надаватися в інших форматах, наприклад JPG, SHP і інших.

Оперативність надання результатів :

Карти будуть готові через 48 годин після проведення сканування

Рекомендації до використання:

Рекомендується проводити сканування як мінімум 1 раз в кожній з фаз розвитку культури

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 3000 га в день.

Кількість вильотів :

до 5 разів впродовж усього сезону на кожне поле в найбільш важливі для підприємства фази розвитку рослин

Вартість пакетів :

Ваша вигода

Контроль

Контроль усіх технологічних операцій на ваших полях

Виявлення проблем

Своєчасне виявлення проблемних ділянок для ухвалення рішення і можливості його реалізувати

Безпека

Підвищення рівня безпеки вашого підприємства

Точність

Можливість точної локалізації проблемних зон і розрахунку їх розмірів

Потрібна допомога?

Консультанти DroneUA завжди раді допомогти і дати відповіді на будь-які питання! Контактний телефон: (093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

обладнання

При отриманні візуальних і NDVI карт полів ми використовуємо літакові і мультироторні платформи БПЛА, обладнані візуальними (RGB) і NIR камерами.

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання Parrot

Відгуки наших клієнтів