У DroneUA знають які технології і рішення створені безпосередньо для сфери безпеки. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи а досвідчені GIS фахівці обробити отримані дані. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – усі ці питання ми беремо на себе. Ми надаємо можливість отримання інформації з дронов, яка дає найбільш точний результат вашому підприємству. DroneUA – лідер ринку дронов в Україні. Ефективність – передусім! Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

Базові послуги

Промислові безпілотні платформи є ідеальним рішенням проблем у сфері безпеки, у відмінності від традиційних методів забезпечення безпеки і спостереження, оскільки вони забезпечують швидший, економічніший і ефективніший збір даних для оперативного прийняття рішень і точного виконання поставлених завдань.

Організація захисних периметрів проти дронов

Установка системи розпізнавання безпілотних пристроїв в повітрі для охорони об’єктів критичної інфраструктури. Системи захисту від DroneUA дозволяють прочитувати дані з існуючої лінії зв’язки між беспилотником і пультом управління на відстані до 35-40 км. Завдяки цьому відбувається збір даних телеметрії про дроне включаючи його точне місце розташування, дистанцію до оператора, польотний маршрут, серійний номер і інші ці телеметрії. У разі порушення периметра території, що охороняється, система дасть правоохоронним і контролюючим органам усю необхідну інформацію для виконання оперативних дій.

Моніторинг дронів

Моніторинг дронів

Переваги технологій

Швидкість

З повітря за допомогою дрона по усій довжині ділянки інспекції оглядається в десятки разів швидше за наземні класичні роботи.

Точність

Дрон, оснащений корисними навантаженнями у вигляді камери, тепловизора або лидара здатний зібрати високоточні дані і з їх допомогою виявляти проблеми інспектованого об’єкту.

Ефективність

Повітряні інспекції дроном мінімізують всілякі риски як для персоналу, так і для устаткування, особливо у випадках небезпечних локацій

Мобільність

Дроны допомагають оптимізувати використання людського ресурсу. Для управління дроном досить мобільної команди з однієї людини.

Безпека

Використання дронов в місцях із складним рельєфом допомагають зібрати точні дані для розвідки або швидкого реагування при цьому не піддаючи риску оператора і мобільну групу.

Результат

Дрони здатні зібрати повний спектр даних незалежно від складності поставленого завдання, що значно економить час для ухвалення оперативних рішень.

Демонстрація можливостей безпілотних технологій

Демонстрація промислових рішень для здійснення оперативних або захисних дій з використанням безпілотних технологій здійснюється професійною командою DroneUA. Ми не лише надамо кращі рішення на ринку, а забезпечимо навчання повного життєвого циклу впровадження безпілотних технологій для державних структур, співробітників служб швидкого реагування, представників пожежних підрозділів, пошуково-рятувальних команд, служб безпеки.

Оренда захисного устаткування

Компанія DroneUA надає кращі інноваційні безпілотні рішення, а також системи захисту проти дронов. Ми готові надати вам повний спектр устаткування і послуги кваліфікованих пілотів і фахівців для виконання поставлених завдань.

Системи моніторингу надаються компанією DroneUA

Системи пригнічення і протидії надаються виключно силовими відомствами. Цивільні особи не мають права виступати эксплуатантами систем спрямованих проти дронов

Компанія DroneUA має широку мережу партнерів і клієнтів по усій Україні, а також за кордоном, надає безпілотні рішення і послуги з моніторингу проведення інспекції, навчанню у сфері безпеки, енергетики, телекомунікацій, сільського господарства і інших.

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні дроны мультироторного типу і устаткування DroneUA для сфери безпеки

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Системи моніторингу і виявлення можливих порушень, використання безпілотної техніки