Про Проєкт

Мета реалізації Проєкту — полегшити доступ ММСП, що працюють у цільових ланцюгах доданої вартості до інноваційних технологій, спрямованих на покращення ефективності та результативності їх діяльності шляхом підвищення якості та збільшення кількості послуг, які вони одержують з використанням роботизованих та безпілотних технологій.

Тривалість Проєкту: 

  • листопад 2021 — грудень 2022 року.

У рамках Проєкту: 

  • Розробка і розповсюдження методичних матеріалів;
  • Надання консультативних і уніфікованих технологічних послуг.
  • Надання послуг внесення наземними та повітряними дронами ЗЗР та добрив, використання яких у рамках сільськогосподарських проектів і заходів за підтримки USAID Україна дозволяється згідно з PERSUAP (DCN 2018-UKR-044 та наступні редакції).

Географія Проєкту: вся територія України, крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких ведуться активні бойові дії.

Проєкт реалізується групою компаній DroneUA завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Новини

Питання та відповіді

Що це за Проєкт?

Проєкт спрямований на популяризацію використання безпілотних та роботизованих технологій серед виробників овочів, фруктів,ягід і деяких видів зернових та олійних культур мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств.
Проект реалізує група компаній DroneUA (ТОВ “Діджі ФЛАЙ”) завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), яку виконує компанія Chemonics International.
Докладнішу інформацію можна дізнатись у розділі “Довідник”.

Хто такі ММСП?

ММСП – це мікро, малі та середні підприємства.
Мікро – це підприємства з кількістю працівників менше 10 осіб та річним товарообігом менше $100 тис.
Малі – це підприємства з кількістю працівників менше 50 осіб та річним товарообігом менше $3 млн.
Середні – це підприємства з кількістю працівників менше 250 осіб та річним товарообігом менше $15 млн.

Які культури треба вирощувати, щоб стати учасником Проєкту?

Учасником може стати будь-яке мікро, мале чи середнє підприємство, яке вирощує фрукти, ягоди, овочі (крім господарств, що займаються промисловим вирощуванням горіхів та червоного винограду для виноробства) та деякі види олійних (соняшник) та зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, гречка, рис) культур.