Професійна адаптація онлайн — разом із DroneUA

DroneUA в обличчі співзасновника Валерія Яковенка провели онлайн дискусію на запрошення ГО «Європейський шлях 4.0″ та Льотної академії НАУ з учасниками проекту Норвегія-Україна на тему “Професійна адаптація» для студентів вишу. 

В рамках зустрічі Валерій розповів про шлях становлення та трансформації компанії DroneUA, визначення власної ніші на ринку та співпраці з іншими його гравцями. Познайомив слухачів з найбільш актуальними на сьогодні напрямами промислового використання безпілотників. Проаналізував ринок безпілотних технологій в Україні.

Зокрема зупинився на аграрному секторі та еволюції попиту на різні види послуг. Навів статистичні дані, що можуть бути корисні слухачам при розробці бізнес-плану. Зокрема, звернув увагу, на значне підвищення попиту на обприскування полів з використанням дронів.

Окрему увагу спікер приділив використанню дронів в енергетичному секторі та у сфері безпеки і наголосив, що на сьогодні вже недостатньо просто вміти керувати безпілотником, набагато важливіше правильно обробляти та аналізувати дані, отримані за допомогою дронів.

DroneUA висловлюють подяку організаторам онлайн заходу, за можливість виступити, поділитися досвідом і надихнути майбутніх спеціалістів. Адже студенти наша рушійна сила і наше майбутнє! Раді допомогти молодим спеціалістам і всіляко сприяти професійному розвитку.

DroneUA — это международный системный интегратор беспилотных решений. В структуре компании функционируют собственные инженерные и производственные подразделения, открыт центр по обработке данных. Drone.UA – дистрибьютор коммерческих и промышленных решений компании XAG, DJI и Parrot, дистрибьютор программного обеспечения Drone Deploy и Pix4D на территории Восточной Европы и Кавказа.

Компания ведет свою деятельность в сферах, энергетики и нефтегазовой промышленности, а также в сферах геодезии и топографии. Основными направлениями работы Drone.UA являются, разработка и внедрение отраслевых решений, основанных на технологии дронов, предоставление услуг, с использованием БПЛА, а также обработка получаемых с помощью беспилотников данных. Технологии Drone.UA используются на более чем 4 млн гектаров посевных площадей Украины.

Группа компаний Drone.UA является ТОП 3 наиболее инновационным предприятием в сельскохозяйственном секторе Украины по версии издания FORBES. И входит в перечень ТОП 20 самых инновационных предприятий Украины.