Спецкурс “Отримання дозволів на польоти дроном” від DroneUA Academy

«Отримання дозволів на польоти дроном» — серія безкоштовних вебінарів від DroneUA Academy, яка має на меті максимально детально пояснити правила використання повітряного простору (ВПП) при польотах дронами..

У трьох відео тривалістю від 1,5 до 2 години Сергій Дроздов,  експерт у галузі використання повітряного простору, та Сергій Андрущенко, голова департаменту операторів безпілотних літаючих апаратів (БПЛА) DroneUA, розкажуть про:

  • Основні міжнародні та українські норми у сфері використання дронів;
  • Структуру повітряного простору України та призначення її елементів;
  • Правила ВПП дронами та практичні аспекти подачі заявок на польоти;
  • Особливості інформування про польоти дронами;
  • Найпоширеніші види порушень при використанні повітряного простору БПЛА;
  • Кейси порядку використання повітряного простору БПЛА.

Відеоматеріали доповнені детальними презентаціями, безкоштовний доступ до яких можна отримати після короткої реєстрації.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим  імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA  технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.  Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить в ТОП 3 найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.