Технологія

БПЛА часто і ефективно застосовуються для оцінки страхового випадку або його фіксації. Компанія DroneUA має у своєму портфоліо ряд проектів в Європі по впровадженню дронов в сферу страхування Агро промисловості. Ми вже сьогодні готові надати комплексні рішення для українського страхового ринку.

Завдання

Фіксація страхового випадку

Беспилотники здатні в короткі терміни отримати великий масив метричних даних безпосередньо після настання страхового випадку, коли рахунок йде на годинник. Тому унеможливлюється будь-якого роду спекуляцій.

Оцінка страхового випадку

Технологія дозволяє оцінити точний збиток від різного роду стихійних лих, таких як повені, сильні осінні заморозки або проливні дощі. При цьому можна отримати оцінку не лише постфактум, але і упізнати потенційні втрати від руйнувань і зразкові ресурси для реконструкції.

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані із страхуванням. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і обладнання Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.