Технологія

З впровадженням БПЛА в процес дробычи, ефективність і продуктивність підприємства росте в рази. Деякі специфічні завдання, над якими люди працюють декілька тижнів, дрон здатний вирішити за пару днів. До того ж, деякі типи робіт в шахтах і кар’єрах представляють серйозну загрозу життя і здоров’ю людей. З беспилотником в штаті ризик можна звести до мінімуму.

Завдання

Георазведка, створення карт місцевості і моделей рельєфу

Це – базовий напрям для використання дронов. На основі даних, отриманих в ході выполенния польових робіт, можна не лише створити ортофортпланы, 3d моделей і карти місцевості, але і досліджувати територію на наявність геологічних аномалій. В цьому випадку така інформація буде дуже корисна для планування подальших польових робіт по розвитку і будівництву необхідних елементів інфраструктури.

Контроль здобичі і охорона

Дроны зможуть вести майже цілодобове спостереження за роботою установок. Моніторинг також може вестися і за діями робітників і підрядників на майданчику. Також вони часто використовуються для охорони об’єктів – беспилотники, оснащені інфрачервоними камерами, зможуть патрулювати територію вночі. За допомогою дронов інспекція зможе контролювати кількість і якість здобутої продукції.

Оцінка стану інфраструктури і безпеки здобичі

За допомогою дронов обстежувати кар’єри і шахти на предмет небезпеки для здобичі буде легший і швидший. Саме витрати за часом найбільш критичні, адже найчастіше роботу на об’єктах не хочуть зупиняти для проведення інспекції. Тому, беспилотники зможуть запобігти серйозним аваріям і ушкодженням. Оснащені спеціальними датчиками, вони зможуть оцінити концентрацію шкідливих речовин на виробництві, виявити причину викидів. Також дроны оцінять стан працюючої техніки, яку в деяких випадках вимкнути і перевірити не вийти, знайдуть вразливі місця у виробничому процесі.

Потрібна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з добувною промисловістю. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дроны літакового типу і устаткування Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.