DroneUA на GIS-Aero 2018

October 03, 2023
DroneUA на GIS-Aero 2018
   

6.04.2018 DroneUA взяли участь у форумі GIS-Aero 2018, присвячений впровадженню авіаційних системи та ГІС в Україні.

У рамках форуму DroneUA та співзасновник компанії, Февзі Аметов, продемонстрували нові рішення для топографогеодезичних робіт, а також нові комплекси безпілотного обладнання DroneUA, DJI, Parrot, Pix4D, Dronedeploy.

Основними темами форуму стали:

  • Проектування нових та ремонтних аеропортів
  • Розвиток прилеглих територій
  • Огляд технічного стану інженерних об'єктів
  • Паспортизація складних інженерних споруд
  • Управління безпекою
  • Моніторинг земельних ресурсів
  • Аеронавігація
  • Аерофотозйомка
  • Картування територій
  • Екологія

Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 3.1 млн гектарів посівних площ України.

Drone.UA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дилер обладнання та промислових рішень компанії DJI.

 
   

DroneUA – это международный системный интегратор беспилотных решений и робототехники.

На рынке Украины и Восточной Европы группа компаний DroneUA является крупнейшим интегратором, импортером и дистрибьютором ведущих производителей дронов в мире и представляет технологические решения от брендов XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares и других.

В структуре группы компаний работают собственные инженерные, производственные и сервисные подразделения, открыт центр обработки данных. Представленные DroneUA технологические решения используются более чем на 4 млн гектаров посевных площадей Украины. Только по результатам агросезона 2021 года дронами-опрыскивателями от DroneUA было обработано более 1 млн га.
DroneUA входит в ТОП 3 самых инновационных бизнесов в сельскохозяйственном секторе Украины по версии издания FORBES и ТОП 20 самых инновационных предприятий Украины.

Группа компаний продолжает расширять перечень технологических брендов, представленных на рынке Украины, и ведет активную деятельность в сельском хозяйстве, нефтегазовой промышленности, а также в сферах энергетики, геодезии и топографии.

Связаться с нами