DroneUA провел демонстрационные шоу с новинками XAG V40 и XAG P40

September 09, 2023
DroneUA провів демонстраційні шоу з новинками XAG V40 та XAG P40
   

16-19 листопада під Києвом DroneUA провів серію демонстрацій, на яких показав в роботі дві новинки (V40 та P40) від світового лідера з виробництва дронів-обприскувачів — бренду XAG. Мета запусків — продемонструвати, як працюють нові безпілотники в польових умовах.

Загалом демонстрації відвідали понад 70 представників агробізнесу, у тому числі представники великих агропідприємств: “Агрейн”, “Агробудівельний Альянс “АСТРА”, “Агропросперіс”, “АГРОРЕСУРС-А”, AirFarming, Binfield, МХП (Миронівський хлібопродукт), “Сингента” та інші. 

Порівняно з попередньою моделлю, XAG P40 відрізняється оптимізацією конструкції, що спрямована на спрощення обслуговування техніки. Виробник став звертати більше уваги не тільки на первинні інвестиції в продукт, але й на те, скільки коштів потрібно, щоб підтримувати обладнання в робочому стані. 

  • Кількість форсунок зменшили до двох, і змінювати їх потрібно не раз на 300 га, а раз на 1000 га. Таким чином собівартість форсунки як витратного матеріалу знизилась з 12 до 2 грн за га. 
  • RTK-антени перенесені на корпус і тепер не залежать від променів. Це робить їх стійкішими до ушкоджень при аварійних ситуаціях.
  • P40 обладнаний пристроєм RealTerra для картування. Зшивання даних відбувається безпосередньо на дроні.
  • Двох батарей вистачить, щоб забезпечити нон-стоп цикл розпилення, оскільки одна батарея заряджається стільки ж часу, скільки літає дрон

XAG V40 — нова флагманська модель виробника. Унікальна двороторна конфігурація дозволяє працювати швидше та обробляти більші площі. З технічної сторони V40 має ті ж переваги, що й P40. До того ж дана модель має найнижчий на ринку fail rate (частота, з якою продукт чи його компонент виходить з ладу).

  • Оскільки притискна сила тепер спрямовується на два вектори, дрон забезпечує ефективніше внесення ЗЗР, зокрема дозволяє більш продуктивно працювати в садах і на високорослих культурах.
  • Конструкція пропелерів складається з кількох модулів. Удосконалена система фіксації на двигуні унеможливлює пошкодження кріплень.
  • Керування в повітрі здійснюється додатковими автоматами перекосу, які нахиляють двигун вперед-назад і утримують рівновагу.
  • Завдяки оптимізованій конструкції V40 можна скласти за лічені секунди, економлячи місце при транспортуванні майже втричі. Складений дрон може поміститися навіть у звичайний автомобіль. 

Обидва дрони здатні працювати з продуктивністю до 18 га/год, а також можуть працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно

Дякуємо всім за участь та увагу до наших новинок!

   

DroneUA – это международный системный интегратор беспилотных решений и робототехники.

На рынке Украины и Восточной Европы группа компаний DroneUA является крупнейшим интегратором, импортером и дистрибьютором ведущих производителей дронов в мире и представляет технологические решения от брендов XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares и других.

В структуре группы компаний работают собственные инженерные, производственные и сервисные подразделения, открыт центр обработки данных. Представленные DroneUA технологические решения используются более чем на 4 млн гектаров посевных площадей Украины. Только по результатам агросезона 2021 года дронами-опрыскивателями от DroneUA было обработано более 1 млн га.
DroneUA входит в ТОП 3 самых инновационных бизнесов в сельскохозяйственном секторе Украины по версии издания FORBES и ТОП 20 самых инновационных предприятий Украины.

Группа компаний продолжает расширять перечень технологических брендов, представленных на рынке Украины, и ведет активную деятельность в сельском хозяйстве, нефтегазовой промышленности, а также в сферах энергетики, геодезии и топографии.

Связаться с нами