Хай-тек видалення. Перша віртуальна екскурсія до DroneUA

September 14, 2023
Хай-тек видалення. Перша віртуальна екскурсія до DroneUA
   

Політати на дроні, поспілкуватися з голограмою та пройти VR-практику. Асоціація EASE запустила серію віртуальних екскурсій IT-компаніями для студентів та школярів. Пілотний випуск проекту стартував у DroneUA.

Європейська асоціація програмної інженерії в онлайн-форматі відкриває доступ до офісів найінноваційних компаній України та світу. Не виходячи зі шкільного класу, перебуваючи на лекції чи проходячи практику, тепер можна буде проникнути у свята святих передових технологічних виробництв, нано лабораторій та дослідних центрів штучного інтелекту.

Пілотний проект “онлайн-екскурсії” для студентів Київського національного університету будівництва та архітектури запустили разом із DroneUA.

Як це було?

Учасники перевірили час із Валерієм Яковенком — СЕО DroneUA. Побачили величезну кількість промислових безпілотних платформ, дрони обприскувачі, літаки, роботизовану ферму, пролетіли презентаційною зоною дронів, запустили безпілотник і поставили питання топ-менеджеру.

Комунікація відбувалася за допомогою платформи Zoom і в режимі реального часу Валерій розповідав про життя компанії, технології, роботи, інновації та поділився особистим досвідом, адже для студентів дуже важливо почути цінну інформацію з перших вуст. Найактивніший учасник віртуальної екскурсії отримав запрошення відвідати компанію DroneUA вже у офлайн форматі.
На першій віртуальній екскурсії побувало понад 100 студентів.

Дякуємо EASE за неймовірно крутий експірієнс та ініціативу, а головне, за можливість донести наші погляди та поділиться досвідом. Сподіваємося на те, що все більше натхненних молодих та ідейних фахівців йти до своєї мрії і не бояться знайти сміливість для реалізації найнеймовірніших проектів. Давайте розвивати український ринок технологій та IT разом

Головні цілі проекту EASE — надихнути молоде покоління українців на створення власних революційних рішень, надати можливість поспілкуватись з топ-менеджерами хай-тек компаній. Доповненням до віртуальної екскурсії стануть IT-ранки напередодні нового року для молодшої аудиторії, де продемонструють основи точних наук, ази програмування та багато іншого.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в ініціативі!

   
Про DroneUA

DroneUA – это международный системный интегратор беспилотных решений и робототехники.

На рынке Украины и Восточной Европы группа компаний DroneUA является крупнейшим интегратором, импортером и дистрибьютором ведущих производителей дронов в мире и представляет технологические решения от брендов XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares и других.

В структуре группы компаний работают собственные инженерные, производственные и сервисные подразделения, открыт центр обработки данных. Представленные DroneUA технологические решения используются более чем на 4 млн гектаров посевных площадей Украины. Только по результатам агросезона 2021 года дронами-опрыскивателями от DroneUA было обработано более 1 млн га.
DroneUA входит в ТОП 3 самых инновационных бизнесов в сельскохозяйственном секторе Украины по версии издания FORBES и ТОП 20 самых инновационных предприятий Украины.

Группа компаний продолжает расширять перечень технологических брендов, представленных на рынке Украины, и ведет активную деятельность в сельском хозяйстве, нефтегазовой промышленности, а также в сферах энергетики, геодезии и топографии.

Связаться с нами