Сканер від AgroCares — ідеальне рішення для миттєвої перевірки стану родючості ґрунтів

Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон». Компанії «Ерідон» вже понад 25 років, це лідер ринку дистрибуції України. Основні напрямки діяльності – продаж засобів захисту рослин, спеціальних та традиційних добрив, мікродобрив, насіння. «Ерідон» постійно знаходиться в активному пошуку нових рішень для діагностики у полі для того, щоб залишатися лідером на ринку. «Ерідон» був миттєво зацікавлений у тестувати ґрунти швидко, надійно та за доступною ціною, використовуючи рішення від «AgroCares», бо раніше такої можливості не було. Для компанії «Ерідон», це було основною стати одним із перших користувачів рішень від «AgroCares» в Україні.

Нинішні агрохімічні лабораторні дослідження займають дуже багато часу і недосконалі

Микита Суворов: «Під час написання кандидатської роботи по добривам пролонгованої дії, я здобув неймовірний досвід роботи в “традиційній” агрохімічнії лабораторії. Відповідно, достеменно знаю про всі основні проблеми, які існують в Україні щодо аналізу ґрунту. Точність аналіз ґрунту залежить від багатьох факторів: відбір репрезентативного зразка ґрунту, транспортування цього зразка і, врешті решт, сам аналіз. Методи “традиційних” недосконалі, а аналіз займає надто багато часу. Тому, можливість отримати миттєвий результат щодо якості ґрунту та вчасно зреагувати на проблему є величезним кроком вперед. Саме через це, сканер від AgroCares випереджає агрохімічні лабораторії і є єдиним рішенням для прийняття рішень у полі».

Рекомендації для фермерів з інформацією, що базується на фактах

Микита Суворов: «Надати рекомендації фермерам на місці достатньо складно, оскільки як агроконсультант, оскільки на кінцевий результат впливають безліч чинників: і волога, і вміст органічної речовини, і мікробіологічна активність, і наявність ґрунтової кірки, і гранулометричний склад ґрунту – це все складно зафіксувати в пам’яті, і відповідно давати рекомендації, які будуть працювати ефективно теж складно.

Зі сканером від AgroCares така можливість є реальною, адже аналізуючи результати, отримані за допомогою приладу, і маючи свої напрацювання, можна давати на 80-85 відсотків точну рекомендацію, яка істотно поліпшить кінцевий результат. Звичайно, багато що залежить і від виконавця, наприклад, якщо дати доступ до додатку без рекомендацій (SoilCares Manager) менеджеру середньої ланки з продажу, нестача досвіду може стати негативним фактором, оскільки буде складно інтерпретувати отриманий результат. Але зробити якісний апгрейд вже існуючих висококласних фахівців на ринку це рішення дозволяє на 100 відсотків.»

За рішеннями, які постачають точні аналітичні дані – майбутнє.

Микита Суворов: «Величезні переваги та вигода можлива для фермерів в найближчі 5-10 років, якщо ми впровадимо такі технологія, як пропонує AgroCares. Мені б особисто хотілося, щоб таких сканерів було якнайбільше у нашій компанії, тому що це новий якісний рівень, до якого ми прагнемо. Це дає нам можливість підвищувати якість нашого агрономічного сервісу, а це автоматично збільшує наші продажі й репутацію на ринку. Мені б також хотілося, щоб хоча б одна компактна лабораторія Lab-in-a-Box, яка дозволяє отримати повний аналіз макро- і мікроелементів, була в нас у компанії. Адже такі рішення дають доступ до аналітичної інформації , яка дозволить досягти підвищення ефективності виробництва та повністю змінити сільське господарство.»

Більш детальна інформація доступна за посиланням

Компания «AgroCares» подписала партнерский договор с компаниями «AgroGeo» и «DroneUA», которые занимаются дистрибуцией инновационных агротехнологических решений в Украине. Соглашение было осуществлено 6 июня 2019 во время Agro Innovation Forum 2019.

«AgroGeo» и «DroneUA» будут отвечать за дистрибуцию решений «AgroCares» среди небольших фермерских хозяйств, агрохолдингов, агроконсультантив и других аграрных компаний. Это партнерство позволит сделать решение от «AgroCares» более доступными на украинском рынке и улучшить качество обслуживания клиентов.