Миттєвий аналіз кормів у вас на фермі — можливий

Миттєвий аналіз кормів у вас на фермі тепер можливий. AgroCares та DroneUA анонсує нове рішення для сканингу та аналізу поживної цінності кормів FeedCares.

Удосконалюємо можливості інфрачервоного сканеру грунту — AgroCares та DroneUA продовжує впроваджувати інновації.
Представляємо нове програмне рішення FeedCares — розумний додаток який розкриває потенціал сканеру та дає можливість проводити аналіз поживної цінності кормів для тварин.
Виконавши аналіз за допомогою сканеру, у вас буде можливість забезпечити точність показників із більшою кількістю аналітичних параметрів.

Які особливості додатку?
За допомогою нового рішення FeedCares користувачі сканеру зможуть проаналізувати ряд поживних речовин та силос і отримати точний результат дослідження за наступними показниками: суха речовина, вологість, зола, сирий протеїн, жири, клітковина, крохмаль, цукор, NDF, ADF, ADL, амінокислоти та інше.

Програмне рішення дозволить розкрити поживну цінність корму за допомогою простого процесу сканування у реальному часі та забезпечить тварин високоякісним раціоном, який вимагає повного та миттєвого контролю поживного складу корму.

Тепер у вас є можливість проводити миттєвий аналіз корму, на відміну від традиційного процесу взяття проб. Процес сканування швидкий і простий. Аналіз зразка корму займає всього 10 хвилин і може бути реалізований де завгодно та в будь-який час.

Варіації пакетів дотадку FeedCares
На разі ми реалізуємо два пакети ліцензій: FeedCares Standard та FeedCares Professional, щоб користучі змогли обрати найбільш сприятливе рішення, яке відповідає їх потребам та потребам їх бізнесу.

Висока точність результатів дослідження
Наразі AgroCares та DroneUA співпрацють зі стратегічним партнером Trouw Nutrition, який забезпечує високоточні результати опираючись на глобальну базу даних кормів. На сьогодні все більше лабораторій приєднуються до Trouw Nutrition, так як ця система контролю рекомендована акредитованим лабораторіям для підтвердження їх кваліфікації.

DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Група компаній Drone.UA є ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.