Технологія

Завдяки використанню дронов в телекомунікаційному секторі можна заощадити на розвитку наземної інфраструктури, а також на штаті співробітників. Беспилотники здатні вирішити значно більше універсальних завдань швидше чим люди. В умовах все більшого щоденного приросту Інтернет-трафіку, такий вибір буде більш ніж розумним.

Завдання

Оцінка стану телевишок

Дані, отримані за допомогою дронов, використовуються для перевірки працездатності вишок, пошуку несправностей, відеоспостереження за ремонтними роботами. Це дозволить істотно скоротити час для проведення планового контролю.

Радіопланування і тестування ліній прямої видимості

Дроны допоможуть при плануванні розташування мережі вишок. Технологія допоможе виявити можливі перешкоди для якості сигналу. Отримана інформація послужить базою для визначення оптимального місця розташування і висоти антен.

Аварійні роботи

БПЛА можуть використовуватись як для пошуку ушкоджень при ЧС, так і в процесі відновлення інфраструктури телекомунікаційної мережі. В деяких випадках, дроны можуть короткочасно працювати як міні-антени. Для цього використовують так звані Flying COWs (Cell on Wings), які здатні утримуватися в повітрі, споживаючи електроенергію з наземної станції по кабелю.

Потрібна консультація?

Ми можемо Вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з телекомунікаціями. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорса робіт фахівцями Drone.UA.

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Програмні комплекси для обробки даних Pix4D і DroneDeploy

Популярні дрони літакового типу і обладнання Parrot

Навчання

Компанія DroneUA проводить навчання по різних напрямах управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розповідять про техніку безпеки, специфіку вибраного устаткування, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза DroneUa – одно з головних напрямів компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найточніше відповідатимуть завданням проекту.

Чи готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дроны мають доступні ціни і сервісне обслуговування.