Інтерфакс-Україна: Мікрогенерація - шлях до автономності родин. Наявні можливості в Україні - до 10 ГВт на місяць

April 22, 2024
Інтерфакс-Україна: Мікрогенерація - шлях до автономності родин. Наявні можливості в Україні - до 10 ГВт на місяць
   

“На тлі повідомлень про зростання вартості електроенергії для кінцевого споживача, все більше людей звертаються до компаній інсталяторів сонячних міні електростанцій з бажанням забезпечити себе енергією бодай у мінімальних потребах. Певним рішенням для сотень родин може стати поєднання існуючих зарядних станцій з сонячними панелями. За останні два з половиною роки, лише наша компанія, завезла понад сто тисяч офіційно ввезених в Україну зарядних станцій. Це свідчить про те, що близько 1 млн людей, прямо чи опосередковано знаються на сучасних технологіях зберігання та використання електроенергії”.

 

Читайте статтю повністю за посиланням: Мікрогенерація - шлях до автономності родин. Наявні можливості в Україні - до 10 ГВт на місяць (interfax.com.ua) 

ГК DroneUA вдячна Агентству "Інтерфакс-Україна" за висвітлення актуальних ринкових тенденцій та інноваційних технологій у сфері енергонезалежності.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами