DroneUA пропонує своїм клієнтам та партнерам широкий перелік фінансових інструментів, від лізингових програм та страхових продуктів — до банківського фінансування та розстрочок

Ми співпрацюємо з фінансовими інститутами та виробниками обладнання, створюючи комплексні рішення, що дозволяють отримувати клієнтам фінансові інструменти від 0% річних у гривні, з низькими першими платежами, з можливістю формування індивідуальних календарів виплат.

Наше завдання – створювати зручні інструменти фінансування для всіх продуктових лінійок дронів в Україні.

Лізингові програми

OTP Leasing

"ОТП Лізинг" - універсальна лізингова компанія, що входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію у всій Європі. ОТП Лізинг - єдина лізингова компанія на українському ринку, що належить міжнародній банківській групі, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі. Портфель компанії на вересень 2019 року становить 8,2 млрд. грн.

BEST Leasing

Best Лізинг – українська лізингова компанія, зареєстрована у листопаді 2005 року. Компанія надає послуги фінансового лізингу з різних видів основних фондів для юридичних осіб, а також фінансового лізингу для фізичних осіб. Компанія працює, базуючись на принципах довгострокового партнерства, професіоналізму та пропонує клієнтам високоякісний сервіс, повний комплекс послуг та індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання.

ЕСКА КАПІТАЛ

ЕСКА Капітал — універсальна лізингова компанія, яка надає клієнтам швидкий, зручний та прозорий доступ до фінансування для придбання легкового, комерційного та вантажного транспорту, сільгосптехніки, спецтехніки та нерухомості.

Страхування

Арсенал страхування

«Арсенал Страхування» – це сучасна компанія, яка динамічно розвивається. Надійний партнер, здатний надати весь спектр послуг у галузі страхування. Компанія створена командою професіоналів, що працюють на ринку з 1992 року і мають успішний досвід у страхуванні.

СК UPSK

СК UPSK – один з лідерів страхового ринку України, надає широкий спектр страхових послуг і пропонує для своїх клієнтів 21 вид добровільного та 39 видів обов’язкового страхування на вигідних умовах. Розробка і впровадження страхових продуктів дозволяють компанії UPSK виходити на нові ринки і забезпечувати принципово новий рівень розвитку в сфері обслуговування клієнтів.

DroneUA Drone Insurance

«Страхові поліси від DroneUA» – призначені для операторів дронів і страхують відповідальність перед третіми особами від збитків, яких може завдати дрон; відповідальність оператора перед підприємством за збитки нанесені дронам; відповідальність оператора, за збитки завдані дрону; відповідальність підприємства перед третіми особами, за використання дронів.