Про послугу

Кількість рослин на одиницю площі є одним з ключових чинників формування врожаю. Підрахунок рослин використовують для оцінки якості посівних робіт, схожості насіння, стану входу в зиму, перезимівлі та для прогнозування врожаю.

Підрахунок рослин здійснюється за допомогою повітряного сканування з малих висот і створення карти над-високогї роздільної здатності (0.5-1 см/піксель). Комп’ютерні методи класифікації і розпізнавання образів дозволяють виявити і підрахувати кожну рослину на досліджуваній ділянці.

Що ми робимо

Планування робіт:

Після отримання від замовника координат контура поля (полів), узгоджується індивідуальний план сканування з урахуванням фази розвитку рослин, площі об’єктів, розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить сканування поля з малих висот. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Результати:

В якості результату надається карта густини рослин із заданою точністю (наприклад – к-ть рослин в кожному квадратному метрі поля) у форматах geoTIF і KMZ або в іншому, за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.Оперативність надання результатів :

Результат буде готовий через 72 години після сканування.

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 2000 га в день.

Рекомендації щодо використання:

Рекомендується проводити сканування рослин на початкових фазах розвитку (до того, як посів зімкнувся) для контролю посівних робіт і схожості насіння, перед входом в зиму і після виходу із зими для оцінки перезимування.