Локальні компанії енергетичного сектора вибирають дроны передусім тому, що всього декілька апаратів здатні впоратися з великим об’ємом робіт, чим здатні виконати люди за той же час. До того ж, супутні витрати скоротяться удвічі і чинник ризику знижується до мінімуму.

Створення цифрових 3D-моделей і карт

Дроны зможуть швидко зібрати дані, необхідні для створення цифрових 3d-моделей інфраструктури енергетичного сектора, а також карт ЛЕП.

Моніторинг електромереж

Дані БПЛА допоможуть фахівцям з електромереж проаналізувати дію природних чинників на ЛЕП, вчасно виявити дефекти і відхилення від норми. Також вони найчастіше використовуються при проектуванні ЛЕП для оцінки розташування підстанцій.

Створення ортофортпланів

В цьому випадку ортофортплан використовуватиметься як основа для ГИС, проектування і планування, для розробки цифрових моделей рельєфу.

Оптимізація підприємств альтернативної енергетики

Дроны допоможуть у вивченні карти вітрів або сонячної активності, що важливо при плануванні найбільш вдалого розташування сонячних батарей або ветроэлектрогенераторных установок.

Усунення наслідків аварій

У такій ситуації дроны оцінять завданий збиток, виявлять точні місця ушкоджень. Також з їх допомогою можна вести відеотрансляцію процесу усунення несправностей.