DroneUA Academy — практична освітня платформа від лідера ринку безпілотних рішень з найширшою експертизою на території України та Східної Європи. 

Враховуючи швидкі темпи впровадження роботизованих технологій у різні сфери діяльності, кількість регулюючих та законодавчих нормативів постійно збільшується. Це стосується як використання повітряного простору, так і проведення спеціалізованого інспектування, використання дронів для внесення пестицидів і не тільки. Стикаючись з будь-якими інноваціями, компанії потребують кваліфікованого персоналу, який зможе працювати з такими технологіями. 

Мета DroneUA Academy – зробити ці знання та інформацію доступною максимальному колу зацікавлених осіб. Для цього DroneUA залучає практиків компанії та експертів ринку, які розкриватимуть актуальні теми, ділитимуться ексклюзивним досвідом і передовими знаннями.

Спеціалізований курс «Отримання дозволів на польоти дроном»

«Отримання дозволів на польоти дроном» — серія безкоштовних вебінарів від DroneUA Academy, яка має на меті максимально детально пояснити правила використання повітряного простору (ВПП) при польотах дронами.

У трьох відео тривалістю від 1,5 до 2 години Сергій Дроздов, експерт у галузі використання повітряного простору, та Сергій Андрущенко, голова департаменту операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) DroneUA, розкажуть про:

  • Основні міжнародні та українські норми у сфері використання дронів;
  • Структуру повітряного простору України та призначення її елементів;
  • Правила ВПП дронами та практичні аспекти подачі заявок на польоти;
  • Особливості інформування про польоти дронами;
  • Найпоширеніші види порушень при використанні повітряного простору БПЛА;
  • Кейси порядку використання повітряного простору БПЛА.

Відеоматеріали доповнені детальними презентаціями, безкоштовний доступ до яких можна отримати після короткої реєстрації.