Група компаній DroneUA має власний інженерний департамент, що надає фаховий супровід клієнтам упродовж усього терміну експлуатації обладнання, виконує сервісні та ремонтні роботи для відновлення робочого стану пошкоджених безпілотників, портативних зарядних станцій, батарей та обладнання для генерування електроенергії.

DroneUA є офіційним представником міжнародних заводів-виробників, тому також забезпечує виконання гарантійних зобов’язань щодо обслуговування техніки, відповідно до умов, що надані виробником.

Чому ми відповідаємо за високий рівень надання сервісних послуг?

 • Ми використовуємо лише оригінальні запасні частини та програмне забезпечення
 • Наші інженери пройшли спеціалізоване навчання та мають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію
 • Надаємо гарантію на виконані послуги та встановлені запасні частини

Виконуємо такі види сервісних робіт для дронів:

 • Блочний і компонентний ремонт дронів
 • Оновлення програмного забезпечення
 • Чистка після потрапляння рідини або пилу/піску
Бренди безпілотників та обладнання, що ми ремонтуємо:
 • DJI
 • XAG
 • EcoFlow
 • Chasing Innovations
 • Flyability
 • SenseFly
Виконуємо такі види сервісних робіт для обладнання EcoFlow:
 • Відновлення роботи пристрою після потрапляння вологи та фізичних пошкоджень
 • Оновлення програмного забезпечення

Як ми працюємо:

 1. Якщо виникли проблеми з обладнанням (дрон, портативна зарядна станція чи інше), ви залишаєте заявку нашому адміністратору за номером 0 800 20 75 77. Надайте менеджеру детальну інформацію щодо моделі обладнання та несправностей.
 2. Адміністратор фіксує ваше звернення та надає вам всі дані для поставки техніки на ремонт.
 3. Передача обладнання EcoFlow та дронів XAG, інших брендів: самостійна доставка до сервісного центру або відправка транспортною компанією Нова Пошта. Адреса для доставки за попередньою домовленістю: м. Київ, БЦ Глорія, вул. Братів Чучупаків (Смольна) 9Б.
 4. Коли обладнання опиниться в руках наших інженерів, вони проведуть діагностику та узгодять з вами строки, вартість та інші деталі ремонту.
 5. Якщо умови вас влаштовують, далі обладнання ремонтують та проводять тестування. Після цього ви вносите оплату за ремонт і ми повертаємо справне обладнання вам. Доступний самовивіз з адреси сервісного центру або Новою поштою.
 6. Щоб залишити заявку на сервісне обслуговування звертайтесь за телефоном: 0 800 20 75 77

Гарантійні забовʼязання

Як ексклюзивний дистриб'ютор Група компаній DroneUA підтримує та забезпечує виконання гарантійних зобов’язань щодо обслуговування техніки, відповідно до умов, які надані брендом-виробником для ринку України.

Гарантійному обслуговуванню підлягає лише офіційне та авторизоване на території України обладнання, придбане в офіційній дилерській мережі.

Ремонт за гарантійними зобов’язаннями можливий, коли звернення відбулось у гарантійний період, умови експлуатації не були порушені та гарантійність випадку підтвердив завод-виробник.

Гарантійність випадку підтверджує або скасовує виробник після аналізу всіх зібраних даних. Інформацію про випадок фахівці DroneUA надсилають виробнику для подальшої розшифровки та детального аналізу. Після цього виробник надає обґрунтовану відповідь на базі якої сервісним відділом формується офіційне рішення щодо виконання робіт в межах чи поза гарантійним зобов’язанням.

Щоб передати техніку на гарантійний ремонт, ви повинні надати повну інформацію, що потрібна для підтвердження гарантійного випадку:

 • документи, що підтверджують дату та місце придбання;
 • фото з місця події, опис того що і на якому етапі сталося, дата час та місце;
 • фото пошкоджень (для дронів);
 • логи (для дронів).

Для того, щоб отримати консультацію та передати техніку на гарантійний ремонт телефонуйте за номером: 0 800 20 75 77

Поширені запитання

1

Консультація та діагностика проводяться безкоштовно?

Консультація безкоштовна. Діагностика оплачується у випадку, якщо клієнт відмовився від ремонту.

2

Як швидко я отримаю назад своє обладнання?

Кожен випадок ремонту індивідуальний. Строки ремонту залежать від таких параметрів: наявності запчастин, складності ремонту, завантаження нашого сервісного центру та швидкості ваших відповідей чи узгоджень.

3

Які умови ремонту техніки та обладнання за гарантією?

Гарантійне обслуговування поширюється на всі дрони бренду XAG, станції, батареї та обладнання для генерації енергії EcoFlow, та інше обладнання брендів, партнером яких компанія DroneUA виступає на ринку України.

4

Чи надаємо ми гарантію на виконані послуги?

Після ремонту ми надаємо гарантію 1 місяць на запчастини та послуги що були надані, окрім випадків індивідуально обговорених під час передачі техніки на ремонт.