Картографія – одна з найбільш перспективних галузей для застосування дронов. На основі даних, отриманих з дрона можна робити ортофотопланы, матриці висот місцевості, окремих об’єктів і так далі. Використання БПЛА в цій сфері може істотно понизити матеріальні і ресурсні витрати на створення карт і моделей місцевості.

Створення карти рельєфу

Карта рельєфу створюється на підставі даних сканування з дрона і наземних контрольних точок. Карта рельєфу (карта висот) потрібна для точного управління територією. Вона дозволяє уточнити площу поля, і відповідно, кількість посівного матеріалу, ГСМ і часу на обробку поля. Карта рельєфу дозволяє виявити потенційні проблемні області, такі як зони затоплення, зони обмеженого доступу води, місця ерозії грунту і інші.

Створення ортофотопланов

На підставі отриманих з дрона знімків фахівці формують ортофотопланы, з тією точністю і в тій системі координат, яка потрібна для Вашого проекту надалі. Вони використовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації земель, об’єктів капітального будівництва і ін.

Створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 і ін.

ЦМР є одним із складових чинників для оцінки стану природного середовища і територіального планування і основою для геоінформаційних систем. З їх допомогою ви зможете вивчити і оцінити стан природного середовища, провести територіальне планування, змоделювати екологічні ситуації, скласти прогнози ландшафтних процесів для ваших геоінформаційних проектів.