Про послугу

Створення карт розвитку бур’янів дозволяє вчасно визначити необхідність використання гербіцидів і оптимально розподілити їх по полю.

Визначення смітних рослин здійснюється за допомогою повітряного сканування з малих висот і створення карти сверх-высокого дозволу (0.5-1 см/піксель). Комп’ютерні методи класифікації і розпізнавання образів дозволяють виявити і підрахувати кожну смітну рослину на досліджуваній ділянці.

Рекомендації до використання: Аналіз розвитку бур’янів рекомендується проводити на початкових етапах розвитку і перед перед запланованим внесенням гербіцидів. Також бажано проводити обстеження бур’янів після застосування гербіцидів для вивчення ефекту.

Що ми робимо

Планування робіт:

Після отримання від замовника координат контура поля (полів), інформації про поле (культура, дата посіву, передбачувані види смітних рослин) і бажаної дати сканування узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкту (об’єктів), фази розвитку культури і погоди.

Виконання робіт:

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить повітряне сканування поля. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Результати:

В якості результату надаються карта кількості бур’янів і їх видовий склад із заданою точністю (наприклад – к-ть бур’янів в кожному квадратному метрі поля) у форматах geoTIF і KMZ або в іншому форматі за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.

Оперативність надання результатів:

Карти будуть готові через 72 годин після проведення сканування.

Продуктивність:

Одна політна команда може сканувати до 1000 га в день

Рекомендації до використання:

Аналіз розвитку бур’янів рекомендується проводити на початкових етапах розвитку і перед перед запланованим внесенням гербіцидів. Також бажано проводити обстеження бур’янів після застосування гербіцидів для вивчення ефекту.