БПЛА часто і ефективно застосовуються для оцінки страхового випадку або його фіксації. Компанія DroneUA має у своєму портфоліо ряд проектів в Європі по впровадженню дронов в сферу страхування Агро промисловості. Ми вже сьогодні готові надати комплексні рішення для українського страхового ринку.

Фіксація страхового випадку

Беспилотники здатні в короткі терміни отримати великий масив метричних даних безпосередньо після настання страхового випадку, коли рахунок йде на годинник. Тому унеможливлюється будь-якого роду спекуляцій.

Оцінка страхового випадку

Технологія дозволяє оцінити точний збиток від різного роду стихійних лих, таких як повені, сильні осінні заморозки або проливні дощі. При цьому можна отримати оцінку не лише постфактум, але і упізнати потенційні втрати від руйнувань і зразкові ресурси для реконструкції.

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування за найприйнятнішими цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – усе це робить пропозиції DroneUA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!