Про послугу

Трихограма – ця комаха сімейства наїзників, яке паразитує на інших комахах, у тому числі на сільськогосподарських шкідниках. Розселення трихограми в полі дозволяє боротися більш ніж з 70 видами шкідників, у тому числі з капустяною і озимою совками, луговим і кукурудзяним метеликами, яблуневою плодожеркою, капустяною білянкою і іншими. Розселення трихограми на порядок дешевше за хімічний захист рослин. Завдяки спеціальній системі, наші фахівці можуть виконувати розселення трихограми з дрона. Рекомендації до використання: Рекомендується проводити розселення трихограми як стандартні терміни внесення (коли активність шкідників за статистикою найбільша), так і при видимій появі шкідників.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника координат контура поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, необхідного коичества внесення трихограми, розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить обробку поля з дрона.

Продуктивність:

Одна польотна команда може обробляти до 2000 га в день

Рекомендації до використання:

Рекомендується проводити розселення трихограми як стандартні терміни внесення (коли активність шкідників за статистикою найбільша), так і при видимій появі шкідників.

Ваша вигода

  • Оперативність - Планові і позапланові розселення трихограми на вимогу
  • Оптимальність - Точкова обробка необхідних місцях
  • Економія - Економія в порівнянні з іншими засобами і методами внесення