У DroneUA знають які технології і рішення створені безпосередньо для сфери безпеки. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи а досвідчені GIS фахівці обробити отримані дані. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – усі ці питання ми беремо на себе. Ми надаємо можливість отримання інформації з дронов, яка дає найбільш точний результат вашому підприємству. DroneUA – лідер ринку дронов в Україні. Ефективність – передусім! Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

Базові послуги

Промислові безпілотні платформи є ідеальним рішенням проблем у сфері безпеки, у відмінності від традиційних методів забезпечення безпеки і спостереження, оскільки вони забезпечують швидший, економічніший і ефективніший збір даних для оперативного прийняття рішень і точного виконання поставлених завдань.

Організація захисних периметрів проти дронов

Установка системи розпізнавання безпілотних пристроїв в повітрі для охорони об’єктів критичної інфраструктури. Системи захисту від DroneUA дозволяють прочитувати дані з існуючої лінії зв’язки між беспилотником і пультом управління на відстані до 35-40 км. Завдяки цьому відбувається збір даних телеметрії про дроне включаючи його точне місце розташування, дистанцію до оператора, польотний маршрут, серійний номер і інші ці телеметрії. У разі порушення периметра території, що охороняється, система дасть правоохоронним і контролюючим органам усю необхідну інформацію для виконання оперативних дій.