DroneUA — провідний інтегратор безпілотних технологій на території України, дистриб’ютор професійного обладнання безпілотних технологій і провідних програмних продуктів для БПЛА.

Drone.UA — національний дистриб’ютор найефективніших рішень у світі робототехніки: XAG, EcoFlow, Pix4D, Kandao, Chasing, Flyability, MicaSense, DroneDeploy, Parrot, AgroCares, DronePort, Sniffer4D, Dobot і багатьох інших виробників.

Нашою основною метою є розвиток ринку безпілотних технологій і робототехніки у сфері промислового застосування. Дрони — це в першу чергу мирні технології, що вже зараз підвищують ефективність роботи підприємств сільськогосподарської галузі, добувної промисловості, енергетики, а також інших напрямків.

Наш основний капітал — висока експертиза і якість обслуговування, саме завдяки цьому DroneUA стали одним з ключових імпортерів і дистриб’юторів професійного обладнання безпілотних технологій і провідних програмних продуктів для БПЛА, понад 30% всіх продажів на ринку дронів в Україні є результатом роботи DroneUA. Найбільші світові бренди дронів довіряють нам питання сертифікації, імпорту і дистрибуції обладнання і програмного забезпечення на території не тільки України, а й Східної Європи.

Сфери діяльності:

Сільське господарство, оперативна картографія, видобувна промисловість, страховий ринок, телеком, енергетика, нафтогазова промисловість.

Міжнародне співробітництво:

Група компаній активно веде зовнішньоекономічну діяльність і розвиває співробітництво зі світовими виробниками й брендами: XAG, Pix4D, Chasing, DroneDeploy, Parrot, MicaSense, Dobot тощо.

З розвитком міжнародних партнерств DroneUA зарубіжні безпілотні технології стають доступними для українських користувачів і локальних виробників.

Розвиток українського ринку:

Одним з ключових параметрів всієї діяльності групи компаній є розвиток українського ринку дронів і економіки в цілому. DroneUA тісно співпрацює з державними структурами й інститутами, а також освітніми установами для поширення знань про безпілотну техніку та впровадження технології в процеси національного виробництва.

Для того, щоб стати нашим дилером, відправте нам запит на e-mail: opt@drone.ua