Послуги і устаткування компанії Drone.UA дозволяють значно підвищити ефективність роботи геодезичних і топографічних підприємств , незалежно від завдань або об’ємів робіт. У роботі Drone.UA використовує як можливість географічної прив’язки матеріалів безпосередньо у момент зйомки, так і використання наземної системи опознаків. Ми використовуємо передове програмне забезпечення і це дозволяє гарантувати нашим клієнтам самий якісний результат.

DroneUA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій, яка входить у ТОП 20 найбільш інноваційних компаній України за версією видання Forbes. Ми будемо раді поділитись нашим досвідом з Вами!

Терміни

Використання дронів – це найшвидший спосіб збору геопросторової інформації

Вартість

Це економічно, в порівнянні з аерофотозйомкою з літака

Якість

Якість результату відповідає вимогам інструкцій до такого виду робіт

Drone.UA пропонує клієнтам такі послуги для геодезії / топографії:

Аерофотозйомка

Ми переконані, що від якості вихідного матеріалу залежить майбутнє всього проекту. Для цього ми використовуємо безпілотні літальні апарати з камерами високогї роздільної здатності. Визначальним фактором є якість роботи «в полі». У нас є достатньо досвіду для надання якісного матеріалу для подальшої обробки.

Дізнатися більше

Створення ортофотопланів

На підставі отриманих з дрона знімків наші фахівці формують ортофотоплани, з тією точністю і в тій системі координат, яка необхідна для Вашого проекту в подальшому. Вони використовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації земель, об’єктів капітального будівництва та ін.

Дізнатися більше

Створення Цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 та ін.

ЦМР є одним зі складових факторів для оцінки стану природнього середовища та територіального планування і основою для геоінформаційних систем. З їх допомогою ви зможете вивчити і оцінити стан природного середовища, провести територіальне планування, змоделювати екологічні ситуації, скласти прогнози ландшафтних процесів для ваших геоінформаційних проектів.

Дізнатися більше

Створення топографічних планів

Drone.UA співпрацює з сертифікованими фахівцями на території усієї України, і виконує повний комплекс послуг із створення топографічних планів масштабів 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 “під ключ”. Ми маємо досвід виконання подібного роду робіт в різних програмних продуктах (AutoCAD (dwg), Digitals (dmf), ArcGis (mxd, shp)

Дізнатися більше

Створення Цифрових моделей місцевості і 3D моделей об’єктів

Маючи в розпорядженні програмне забезпечення професійного рівня, ми створюємо цифрові моделі місцевості, 3D моделі об’єктів не лише для наочної візуалізації, а так само для виконання обмірних робіт, спостереженням за деформаціями будівель і споруджень та ін., залежно від технічного завдання

Дізнатися більше

Збір даних для інвентаризації земель

Наші команди виконують збір даних для інвентаризації, які включають підготовчі, топографо-геодезические і камеральні роботи.

Дізнатися більше