Прогнози безпілотних технологій у 2018 від DroneDeploy та DroneUA

October 03, 2023
Прогнози безпілотних технологій у 2018 від DroneDeploy та DroneUA
   

DroneDeploy - один з небагатьох продуктів, який вже масово використовується операторами дронів по всьому світу. І якщо в Україні основні клієнти DroneDeploy — це сільськогосподарські компанії, то у світі цей продукт активно використовується в Геодезії для вирішення завдань дистанційного інспектування і навіть в археології. В Україні DroneDeploy представлений у дилерській мережі DroneUA, найбільшого інтегратора безпілотних рішень.

  • Орієнтування виробництва дронів на споживача продовжується. Послуги рухають процес.
  • Більше нових виробників.
  • Корпоративні програми використання дронів стають основними.
  • Поява першого великомасштабного флоту БПЛА.
  • Дрони вступають у нову еру автоматизації.
  • Машинне навчання та штучний інтелект входять у гру.
  • Дані, отримані з БПЛА, та їх аналіз допоможуть подальшому впровадженню технології.

Пропонуємо прогноз про розвиток безпілотної індустрії у 2018 році від DroneDeploy та DroneUA

DroneDeploy є провідною хмарною програмною платформою для комерційних безпілотних літальних апаратів і доступною і виробникам та окремим користувачам.

Drone.UA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення DroneDeploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб'ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.

Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 3.1 млн гектарів посівних площ України.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами